Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як швидко відбілити зуби

Як швидко відбілити зуби

Додано: 15.10.14
даний час відомі три основні спобличчя, що дозволяють швидко зробити зуби білими. Сюди відносяться: інтенсивне відбілювання, проведення якого можливе тільки в кабінеті стоматолога, застосування спеціалізованих відбілюючих препаратів, придбати які можна в аптеці або в стоматології, а також чистка зубів отбеливающими пастами. Є ще й безліч народних засобів, що сприяють швидкому відбілювання зубів. Нижче розглянемо кожен із способів детальніше.Як швидко відбілити зуби

Швидке професійне відбілювання зубівІнтенсивне відбілювання - найшвидший спосіб професійного відбілювання зубів. Він широко використовується практично у всіх сучасних стоматологіях. При проведенні цієї процедури використовується сильний освітлюючий препарат, у зв'язку з цим десни прикриваються захисною пластиною. Спочатку на поверхню зубів наноситься містить кисень відбілюючий гель. Потім на даний гель впливають промінням яскравого світла, що сприяє активізації впливу кисню на зуби. Триває ця процедура не більше години.Як відбілити зуби швидко в домашніх умовах


Відбілюючі гелі
Використання деяких професійних засобів для відбілювання зубів можливі і в домашніх умовах. Особливою популярністю сьогодні користуються відбілюючі гелі. Вони досить прості в застосуванні і ефект від їхнього використання виявиться практично відразу. Однак, нерідко такі гелі не тільки відбілюють зуби, але і підсилюють деякі дефекти емалі і збільшують чутливість зубів, а деякі екземпляри і зовсім дають той же ефект, що і перекис водню.
Зубні пасти з відбілюючим ефектом
Відбілюючі зубні пасти чудово підходять для використання в домашніх умовах. Вони складаються з м'яких матеріалів, які додаються хімічні речовини. Хімічні речовини, розташовані в таких пастах, полірують емаль і сприяють видаленню потемнінь. Тим не менш, відбілююча зубна паста не забезпечить швидкий і видимий результат.

Як швидко відбілити зуби

Відбілювання зубів за допомогою харчової соди
Харчова сода - найпоширеніше засіб, що використовується для швидкого відбілювання зубів будинку. Один із способів чищення зубів содою такий: потрібно приготувати густий розчин соди і, занурюючи в ньому щітку, почистити зуби. Ще один спосіб відбілювання зубів за допомогою соди - це посипати зубну пасту на щітку перед чищенням невеликою кількістю харчової соди. Даний спосіб дозволить притупити смак соди і буде менш згубний для емалі, ніж застосування перекису. Здійснювати таку чистку можна не більше ніж один раз в тиждень, в іншому випадку вплив соди може призвести до руйнування емалі і підвищенню чутливості.
Перекис водню - ще один помічник у відбілюванні
Перекис водню слід використовувати після чищення зубів із зубною пастою. Ватний тампон потрібно змочити перекисом і протерти їм зуби. Після цього ретельно змити рот водою. Можлива поява неприємних відчуттів у порожнині рота, то обумовлено попаданням перекису в мікроранки і подряпини. Результат використання перекису водню стане помітним по закінченню двох тижнів.
Лимонні кірки для відбілювання
Метод досить простий і безпечний. Слід просто щодня протирати зуби лимонними кірками. Звичайно ж, добитися чудового результату за один день таким чином не вийде, зуби посвітлішають лише на кілька тонів. Проте варто відзначити, що той спосіб абсолютно безпечний для емалі зубів. При бажанні трохи освітлити зуби, а не терміново відбілити метод буде ідеальним рішенням.

Як швидко відбілити зуби

Як пов'язано відбілювання зубів і активоване вугілля?
Ще в далекі часи для відбілювання зубів люди використовували золу. Активоване вугілля - своєрідна сучасна зола. Провівши аналогію з старовиною, нескладно зрозуміти принцип відбілювання зубів активованим вугіллям. Все гранично просто - дрібно потовкти таблетки активованого вугілля, залити невеликою кількістю води. Отриманою сумішшю потрібно почистити зуби. Ефект від даного методу буде досить швидким і помітним. Однак зловживати активованим вугіллям не варто. Слід використовувати не частіше трьох разів на тиждень.
Модні відбілюючі смужки для зубів
Ще один з варіантів швидкого відбілювання зубів - використання спеціальних відбілюючих смужок. До складу відбілюючих смужок входить професійний відбілюючий гель. Застосовувати такі смужки потрібно два рази в день. Курс повинен складатися з тижні. Ефект від використання відбілюючих смужок буде приголомшливим. Але не слід вважати, наклеюючи смужки десять разів у день, буде досягнутий найкращий ефект, то лише зруйнує емаль зубів. Однак при грамотному використанні цей метод просто чудодейственен.
Зелений чай - смачне відбілювання
Зелений чай не перетворить зуби в сліпучо білі після одного чаювання, але допоможе підтримати емаль в здоровому вигляді. У зеленому чаї міститься фтор, який допомагає зубах залишатися здоровими та білими.
Полуничне відбілювання
Мало хто знає, що полуниця або суниця чудово відбілює зуби. Це зумовлено вмістом у цих ягодах натуральних відбілюючих речовин. Для відбілювання зубів полуницею потрібно провести ягодою по зубах злегка натискаючи на неї. Можливий і варіант використання полуниці, як зубної пасти, для цього необхідно розім'яти ягоди і нанести замість пасти. Після процедури слід почистити зуби пастою з фтором, для видалення містяться в полуниці кислот.

Раптові свята, термінові важливі виступи перед публікою, перше побачення, весілля або випускний бал іноді підштовхують нас до використання екстрених засобів для відбілювання зубів. Однак, і при використанні народних засобів, потрібно не забувати про почуття міри. Навіть при необхідності моментального відбілювання, слід, дбайливо ставиться до стану емалі зубів. При дотриманні всіх перерахованих вище рекомендацій можна з легкістю відбілити зуби в найкоротші терміни, не нашкосмши здоров'ю.