Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як впоратися з істерикою

Як впоратися з істерикою

Додано: 15.10.14
Істерика-це легке психічний розлад, пов'язаний з тим чи іншим видом стресу, який стався, коли-небудь в житті певного суб'єкта. Жінка ви чи чоловік, це не важливо. Істерика може застати і тих і інших зненацька. Це може статися де завгодно і коли завгодно. Першими симптомами істерики може стати безперервний сміх, плач, крики, так само глухота, сліпота і навіть підвищений сексуальний збудження.Як впоратися з істерикоюВ наш час приводів для неї достатньо. Завали на роботі, проблеми вдома і з коханою людиною. Будь-який привід може стати наближенням цього стану, в якому кожен з нас не раз перебував. На жаль, в пориві пристрасті ми здійснюємо досить багато безглуздих і необдуманих вчинків, деякі з яких корінним чином впливають на наше життя і змінюють її в основному не в дуже гарну сторону. Адже від будь-якої дрібниці і моменту залежать найважливіші події, які відбуваються з нами протягом усього життя.Як допомогти боротися з істерикою?Це питання досить актуальне в наш час. Він хвилює звичайних людей, людей зайнятих, сімейних, студентів та інших. Але, все-таки є спобличчя та поради, для боротьби з нею. Істерика набирає свої обороти за накопичених раніше стресів. Їх не треба тримати в собі. Слід якомога швидше звільнитися від них і почати ставитися до всього простіше.

У випадку якщо ви опинилися поруч з людиною, який впав в істерику, у вас є можливість допомогти йому. До цього потрібно віднестися дуже серйозно, тому можна сказати, що ви вирішуєте долю людини і можливо допоможете змінити ситуацію пов'язану безпосередньо з майбутнім. Вам просто потрібно переключити його увагу на що - небудь інше, відвернути від його проблеми, можливо, розсмішити. Але тут справа самого випадку. Все залежить від жертви істерики, а так само вашого вміння заспокоїти.

У більшості випадків, люди, які зіткнулися з істерикою, тобто пережили емоційний сплеск, протягом довгого часу відчувають себе дуже самотніми і спустошеними. Після пробудження вони по-різному реагують на подію, і в деяких моментах навіть незрозуміло те, що відбувалося з ними в той час.

Дуже часто, чоловік, який перебував поруч, допускає безліч помилок, безпосередньо пов'язаних з заспокоєнням обличчястості. У гіршому випадку це може закінчитися ще більш неадекватною поведінкою. Тому, рекомендується заспокоїти панікера і дати йому заспокійливе, або чай з травами і постаратися укласти його в ліжко, як можна швидше.

Як впоратися з істерикою
Діємо самостійноІ для того, щоб ситуація не доходила до абсурду, або до допомоги фахівця, є кілька способів «як боротися з істерикою» самостійно:
По-перше потрібно позбутися від негативних думок, які згодом і породжують стреси, про яких ми говорили раніше. Позбавляються від них по-різному. Хтось сідає напроти дзеркала і розповідає йому про свої проблеми. Деякі люди намагаються вивільнитися від них шляхом вигуку на відкритому просторі. Деякі просто намагаються забути про них. Загалом, це справа обличчясто кожного. Після вивільнених стресів, постарайтеся провести якомога більше часу зі своїми рідними та близькими, а так само друзями. Адже користь цього колосальна: ви будете менше думати про свої проблеми, а так само просто порадуєте близьких своїм спілкуванням.
Як би це не здавалося банально, але рахунок під час істерики теж допомагає. Постарайтеся заспокоїтися і порахувати до 10 при цьому ви повинні дотримуватися рівномірне глибоке дихання. За ці десять секунд у вашій голові промайнуть мільйон думок, які можливо допоможуть вирішити ситуацію.
Подумайте про те, що буде далі. Тобто під час істерики можливі неадекватні слова і дії, які звичайно можуть показати вас не з кращого боку. Так, що варто задуматися про те, що подумають про вас ваші рідні, можливо друзі, родичі або начальство.
Якщо такий стан час від часу відбувається з вами, то є один з чудових дієвих методів. Займіться йогою! Шкоди вона не принесе, а от нервову систему відновити і оздоровити ваш організм. Існують спеціальні вправи спрямовані на правильне дихання, сприяють спокою і придушення стресів. Адже придушити в собі негатив не зовсім вже й просто. Можливо, правильне дихання допоможе вам заспокоїтися в самий відповідний момент.
Спробуйте завести вихованця, а можливо і вихованців. Адже давно доведено, що турбота про кого-небудь знімає напругу. Тим більше домашні тварини дуже теплолюбні і здатні віддавати вам у відповідь на вашу турботу свою позитивну енергію, яка звичайно теж може заспокоїтися. Це можуть бути акваріум з рибками, кішка, собака, хом'ячки, та хто завгодно.


Готельні випадкиНеймовірно, але факт чоловіки і жінки по-різному справляються з істериками, а так само стресами.

Чоловікам теж властиво «впадати в істерику», просто далеко не кожен готовий це визнати. Вони під час непередбачених ситуацій знаходяться в основному в повному спокої, але це відбувається не з-за того, що чоловіки не відчувають стресу, або негативу, а тільки тому, що вони насправді досить полохливі і воліють просто перечекати бурю в «теплому містечку» особливо не замислюючись про ситуацію.

Як впоратися з істерикою


Що ж стосується жінок, то в безвихідній ситуації вони починають плакати і стають дуже холоднокровними. Вони ведуть себе абсолютно протилежно поведінки чоловіків. Жінка в істериці здатна на багато що.

Істерика відбувається з людьми тоді, коли виходів для ситуації вони не бачать, коли людині не вистачає уваги, коли його не чують і не прислухаються до його думки. Цього схильний абсолютно будь-яка людина, як чоловіки, так і жінки. Дуже часто спостерігаються випадки дитячих істерик, до яких потрібен особливий підхід батьків, а так само допомога психолога, якщо буде необхідно.

Так що давайте будемо менше дратуватися по дрібницях, таїти в собі злість і стреси, адже це все так негативно впливає на наше з вами здоров'я, так і близьких нам людей.