Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гіменопластика (відновлення невинності)

Гіменопластика (відновлення невинності)

Додано: 15.10.14
Гіменопластика - це операція з відновлення незайманості. Вона ставиться до пластичної хірургії і робиться виключно за бажанням жінки. Подібну операцію практикують уже давно. Ще в 1962 році один італійський хірург експериментально зробив її на своїй власній доньці, після чого здобув славу і до нього потягнулися натовпи молодих панянок.Гіменопластика (відновлення невинності)На даний момент відновлення дівочої пліви практикує на собі величезна кількість жінок і практично всі операції закінчуються успішно. Випадки, які змушують жінок її робити бувають різні. Це може бути насильство або втрата невинності при необережної мастурбації в області піхви. Або тому, що в родині дівчата живуть за старими звичаями і наречена обов'язково повинна бути непорочна.

Деякі йдуть на відновлення через терзають думок про те, що все сталося не так казково і не з коханою людиною. Іноді з-за помилки молодості. Багато роблять операцію заради майбутнього чоловіка. А хто-то робить так званий "сюрприз" для свого коханого. До речі останній факт дуже круто набирає обертів і популярності.Які види операцій бувають?На даний момент існує всього два спобличчя по відновленню невинності. Один з них передбачає відновлення з допомогою решти пошкоджених ділянок незайманої пліви. А за допомогою другого створюють нові тканини пліви із слизової оболонки, розташованої поруч з входом у піхву. У цих способів різний термін служби.

Перший спосіб, на жаль, не зможе прослужити довго. Його вистачить буквально на пару-трійку тижнів. Тому роблячи таку операцію, слід, спочатку прораховувати через який час відбудеться статевий акт. Така операція проходить дуже швидко, без загального наркозу, а післяопераційний період триває кілька днів.

Другий спосіб дозволить зберегти цноту набагато довше. Це складе приблизно два-три роки. Такий спосіб зветься "тришарова гіменопластика". Для цього тканина слизової переміщують у переддень піхви, зшиваючи його трьома шарами слизової оболонки. Кажуть, що використовуючи довгостроковий варіант гіменопластики, "позбавлення невинності" стає набагато болючіше, а кровотеча, як правило, буває більш вираженою, ніж при першому статевому акті.Протипоказання до операціїСама по собі операція не складна. Але, як і будь-яка операція, гіменопластика має свої протипоказання. До них відносяться: порушення роботи внутрішніх органів, погана згортання крові, непереносимість наркозу, будь онкологія, різні захворювання у стадії загострення, порушення психіки, підвищена температура тіла. Дану операцію рекомендують проводити за тиждень до початку менструації.

Гіменопластика (відновлення невинності)


Підсумкове рішення про проведення операції приймається тільки після огляду лікарем-гінекологом. Крім цього, обов'язково, на аналіз здають кров. На всі форми гепатиту, сифіліс, на наявність ЗПСШ, біохімію крові та її згортання. Роблять мазок на флору. А також ЕКГ і рентгенографію.Операція і післяопераційний періодЗа бажанням клієнта, лікар може застосувати загальний наркоз. Адже далеко не кожна дівчина готова витримати психологічно цей процес. Але в основному, операцію по відновленню пліви проводять під місцевою анестезією. Всі неприємні моменти закінчуються на уколі. А сама операція тривати від п'яти до шістдесяти хвилин, в залежності від її складності.

Виписка з клініки відбувається в перший же день. Реабілітаційний період триватиме кілька днів. У цей час слід дотримуватися рекомендацій лікаря. Зазвичай рекомендують: сідати на стільці акуратно, повільно, виключаючи різкі рухи, не давати серйозних фізичних навантажень, виключити з раціону продукти, які спричиняють газоутворення в кишечнику (фрукти, овочі, солодке, хлею), намагатися їсти протерту, м'яку їжу, приймати тільки душ, крім купання у водоймах, саунах, лазнях і само собою уникати інтимних відносин.УскладненняВибираючи клініку з підозріло низькими цінами, ви ризикуєте потрапити на недосвідчених фахівців. Відомі випадки, коли при "тришарової гименопластике" дівчину "зашивали" настільки сильно, що наступний статевий акт просто не міг відбутися. Іноді, 5-7 днів у дівчини можуть спостерігатися кров'янисті виділення, якщо вони не припиняються, обов'язково потрібен огляд лікаря. У тому числі може бути біль або дискомфорт, на допомогу прийдуть знеболюючі засоби. При недотриманні гігієни, є ризик занесення інфекції у відкриту ранку.

У поодиноких випадках у жінок, які народжували і дорослих жінок, при дефлорації спостерігалися розриви. Причиною був зачеплений посудину, під час зшивання тканин піхви. При цьому кров неможливо зупинити самостійно, тому жінці необхідна екстрена медична допомога. Також зустрічаються проблеми психологічного характеру. Але, все ж, загальна картина проведених операцій позитивна і невдалі результати, при дотриманні всіх рекомендацій, трапляються дуже і дуже рідко.

Гіменопластика (відновлення невинності)
Вартість гіменопластикиДану операцію проводить незліченна кількість клінік, що спеціалізуються на пластичної хірургії. Відновлення невинності стає настільки популярним, що знайти клініку, яка надає цю послугу, можна знайти у будь-якому куточку планети. Але слід пам'ятати, що не завжди дешево - погано, а дорого - добре. Перш ніж рішуче записуватися на операцію, слід ретельно поцікавитися клінікою та їх фахівцями, почитати відгуки та зважити "за" і "проти".

Ціни в Москві стартують від 5000 до 50000 рублів. Приблизно такі ж ціни зберігаються у всіх регіонах Росії. В Україні середні ціни близько 2500 гривень. В Америці, з появою моди на відновлення невинності, ціни за операцію в розмірі 5000 доларів, впали до 1800 доларів.За і проти!Операція з відновлення незайманості - це справа кожного. Не можна сказати однозначно «ні» або однозначно «так». Адже кожен має власну причину. А деякі з них бувають дійсно серйозні.

Але одне можна сказати точно. Не потрібно йти на такі жертви заради чоловіка. Справжній чоловік, який потребує вас, буде любити, оберігати і плекати і без наявності невинності, і зі складкою на животі і з тарганами в голові. Тому, перш за все, будьте самі собою і не намагайтеся догодити тому, хто спочатку не намагається бути з вами!