Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що робити при печії

Що робити при печії

Додано: 15.10.14
Печія може розвинутися при вагітності, певних хворобах і різних змінах в організмі людини. Печія - це раптовий викид вмісту шлунку в стравохід. Стан при початку печії приносить великий дискомфорт, тому в медицині і в народних рецептах є безліч способів позбутися від неї.

Що робити при печії

Вживання відповідного лікарського препарату не дасть позитивного ефекту, тому для початку необхідно встановити причину появи печії. Підвищена кислотність, що протікає з деякими захворюваннями шлунка начебто гастриту, холециститу або виразки може стати джерелом виникнення печії. У будь-якому випадку, щоб усунути з'явилася печію в подальшому необхідно повне обстеження шлунка і кишечника.Моментальний, але на жаль, короткочасний результат дають такі препарати, як «Ренні», «Маалокс», «Алмагель» та інші. Одноразового застосування якого-небудь з перерахованих лікарських препаратів буде недостатнім, тому необхідно приймати їх кожні пару годин.Народна медицина може запропонувати на вибір безліч різних рецептів для усунення симптомів печії. Ось один з безлічі способів: необхідно відварити курячі яйця і стовкти їх шкаралупу. Подрібнену шкаралупу вживати по половині десертної ложки при настанні печії. Такий метод боротьби з печією дає зниження рівня кислотності в шлунково-кишковому тракті.Якщо організм людини піддається печії необхідно дотримувати деякі правила. Приміром, бажано припинити вживання їжі після п'яти-шести годин вечора і обходитися однією склянкою молока або кефіру перед сном. Алкоголь, кофеїн, смажена їжа, цитрусові та інші шкідливі смаколики чинять негативний вплив на стравохід, від якого послаблюється його тонус і починається подразнення шлунка.Що робити при печії
У збалансованому раціоні повинні бути присутніми продукти, які відмінно допомагають боротися з печією: гречка, горіхи, овес, ячмінь, сік сирої картоплі, молоко та інші. Сік сирої картоплі необхідно приймати безпосередньо перед їжею, а ще краще хвилин за десять до прийому їжі. Разова порція становить близько чверті склянки.Дуже ефективним засобом у боротьбі з печією вважається ананас. Він чудово підходить для пониження рівня кислотності. В ананасі містяться особливі білки, які здатні пом'якшувати розвиваюче запалення, нормалізувати травний процес загоєння утворюються ураження на слизовій оболонці. Все це стосується лише ананасів у свіжому вигляді, а в консервованому вигляді їх краще уникати тим, хто страждає печією.Необхідно пам'ятати, що вживання питної соди, оцту або паленої магнезії завдає великої шкоди шлунку. Самолікування лікарськими препаратами без призначення лікаря неприпустимо.Якщо симптоми печії з часом збільшуються варто звернутися до лікаря-гастроентеролога для комплексного обстеження. Досвідчений фахівець встановить причину виникнення печії і призначить відповідний курс лікування.