Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зберегти здоров'я жіночих грудей?

Як зберегти здоров'я жіночих грудей?

Додано: 15.10.14
Однієї з найпривабливіших частин тіла жінки є груди. Але не варто забувати, що вона й найврасливіша, за якою потрібно доглядати як можна ретельніше і уважніше.Як зберегти здоров'я жіночих грудей?Головний ворог для грудей - це прямі сонячні промені, і тому "топлес" засмагати не рекомендується. Особливо це відноситься до тих, хто знаходиться в групі ризику, тобто, у кого виявили онкологічні захворювання або мастопатію молочних залоз. В цьому випадку, і від солярію і від сауни необхідно відмовитися.

Носіння бюстгальтерів з "кісточками" також небезпечно для вашої грудей, які можуть завдати мікротравми. Ще при постійному здавлюванні молочної залози може порушитися кровообіг. Найрозумніше - це носити білизну, не дратує шкіру і не стягуюче груди.

Якщо ви травмували або ушибли груди, ні в якому разі не ігноруйте цей факт, навіть якщо травма здається незначною. Постарайтеся знайти час і піти до мамолога. Він призначить лікування після необхідного обстеження. Лікар в цей час буде за вами спостерігати. Розумні дії з вашого боку запобігти неприємності, пов'язані з проблемами молочних залоз.

Якщо одна або кілька близьких вам родичок перенесли рак грудей, не бійтеся того, що і ви піддастеся цього захворювання. Просто ставитеся уважніше і обережніше до свого здоров'я.

Перед менструацією груди набухає, грубіє, викликаючи цим біль. Це відбувається природний, запрограмований природою процес. Не переживайте марно з цього приводу. До речі, онкологічні проблеми часто починаються без супроводу болю.

Щоб перевірити себе на наявність онкологічного захворювання в області молочних залоз, потрібно встати перед дзеркалом рівно, і всмитися, немає якихось помітних змін? Це може бути ямка в області соска, почервоніння шкіри. Якщо є родимки, зверніть увагу на їх колір, розмір, форму.

Потім, поступово обмацайте обережно пальцями груди і пахвові западини на наявність вузлів, ущільнень, огрубіння, яких ви зовсім недавно не помічали в цих місцях. Ну а якщо при натискання на сосок виходять кров'янисті, бурі і бурштинові виділення, то біжіть щодуху до фахівця. Тому що, як відомо, на ранніх стадіях цього підступного і небезпечного захворювання, вилікуватися буде набагато легше!

Дотримуючись деякі рекомендації, і проводячи профілактику, перевіряючи частіше у мамолога свій "скарб", ви, таким чином захищаєте себе від проблем, пов'язаних із захворюваннями молочної залози.