Корисні поради
на всі випадки життя
» » Йога - шлях до здоров'я і краси

Йога - шлях до здоров'я і краси

Додано: 15.10.14
даний час все більше і більше жінок приходить до занять йогою. Можливо тому, що в нашому непростому житті вже дуже складно зняти накопичився стрес за допомогою просто фізичних вправ. Потрібно щось більше, що могло б впливати на організм жінки на трьох рівнях: фізичному, енергетичному і психічному.
Йога - шлях до здоров'я і красиТільки тоді, на думку йогів, вона зможе досягти повної гармонії з самою собою. До того ж, йога ідеально підходить жінкам. Вона ніби була придумана саме для них. Адже Бог створив тіло жінки більш гнучким, пластичним і легким, ніж тіло чоловіка.

Але, разом з тим, жінка нітрохи не менш витривала, ніж чоловік. Просто основна навантаження на неї лягає не на фізичному, а на психоемоційному рівні.

Йога як раз є засобом, що допомагає досягти рівноваги і в психічному плані теж. Для жінки така перебування в гармонії з собою і навколишнім світом є дуже важливим, оскільки саме на неї покладена важлива природна функція продовження роду.

При регулярному виконанні асан (поз), нормалізується робота всіх органів і систем жіночого організму, що негайно і неодмінно позначиться не лише на її здоров'ї та самопочутті, і на зовнішньому вигляді. За рахунок покращення кровообігу і нормалізації роботи внутрішніх органів, шкіра жінки набуває здоровий, природний вигляд, м'язи обличчя і тіла помітно зміцнюються.

Так що з часом, регулярно практикуючи заняття йогою, жінка зможе навіть відмовитися від використання косметики. Треба лише стежити за тим, щоб виконання асан відбувалося правильно, під керівництвом досвідченого інструктора. Оскільки неправильне їх виконання може, навпаки, призвести до погіршення загального стану організму.

Йоги стверджують, що людське тіло складається з п'яти рівнів або «тіл»: анатомічного, фізичного, ментального, інтелектуального і духовного. У виконанні асан задіяні всі п'ять тел. Саме в цьому і складається перевага йоги перед іншими фізичними вправами. Виконуючи асани, ви тренуєте не тільки тіло, але й дух.

Позитивний вплив йоги полягає в її впливі на характер людини. Йога вчить нас споглядати, бути спокійніше і мудрішими. Змінюється і наше ставлення до життя. Йога - це те, що допомагає назавжди позбутися від песимістичного погляду на життя і знайти проникливість і душевну рівновагу.

В йогі існує безліч різних практик. Це йога Айенгара, Хатха-йога, Янтра-йога, Тантра-йога і т.д. В деяких з них робиться наголос на фізичний аспект, в деяких застосовують медитацію і вчать прочищати чакри. Але який з існуючих видів йоги ви б не обрали для себе, заняття, безсумнівно, принесуть вам неоціненну користь, красу і здоров'я.