Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чи реально схуднути за тиждень?

Чи реально схуднути за тиждень?

Додано: 15.10.14
Багато жінок шукають всілякі спобличчя схуднення. Вони читають журнали, реклами і оголошення. Деякі йдуть вже на крайні заходи - ковтають купи таблеток щодня.
Чи реально схуднути за тиждень?Цікаво те, що всі реклами смо таблеток, як правило, обіцяють одне і те ж. Але, на жаль, результату не дають.

Зрозумійте, дорогі жінки, якщо вам дано природою мати дуже пишні форми - то без шкоди здоров'ю ви нічого не доб'єтеся. А створювати собі проблеми з допомогою таблеток не варто.

Природа сама все продумала. Так що ж робити?

Ось простий метод. Але попереджаю, за тиждень ви не скине 20 кілограм, будете худнути поступово, а вага буде закріплюватися. Слідуючи мою пораду, ви не завдасте шкоди здоров'ю. Дієта полягає в правильному харчуванні кожен день. Не варто відмовлятися від улюбленої їжі.
Порада №1. Щоранку їжте суп. Розумію, може набриднути, але ж ви хочете скинути вагу! Я думаю, не варто нагадувати про те, що кількість мучного, яке ви поглинаєте щодня потрібно значно скоротити. Природно, можна з'їсти одне печиво, тільки в середині дня, коли ви активні.
Порада№2. Їжте все, що вам подобається, але порції скоротіть вдвічі. Звичайну порцію улюбленого страви розділіть на два і з'їжте за два рази. Таким чином, можна отримати чудову звичку.
Порада№3. Якщо ви приготували кашу або картоплю, зробіть ще й салат. Порцію складайте таким чином: одна частина каші до двом частинам салату. Заодно і вітамінний запас поповніть. Заправляйте Салат олією.
Порада№4. На вечерю почастуєте себе яблуком або апельсинной. Якщо хочете, приготуйте легкий салатик. Головне не концентруйтеся на тому, що за день ви мало їли. Вважайте це нормальним явищем.
Порада№5. Дорогі жінки, ваші чоловіки не козли і на капусті багато не протягнуть. Якщо коханий не вважає за потрібне вас підтримувати, не змушуйте його. Це ж у вас проблеми із зайвою вагою, а не в нього. І, врешті-решт, ви ж не хочете, щоб рано чи пізно ваш хлопець (чоловік) почав ходити «на вечерю» до іншої жінки. Йому, безперечно, дуже приємно розуміти, що ви намагаєтеся для нього, але набагато приємніше знати, що він вам подобається і таким.
Рада№6. Якщо ви вже досягли хорошого результату, не думайте, що якщо почати їсти знову величезними кількостями, то все залишиться на своїх місцях. Кілограми мають властивість набиратися!Наостанок хочеться нагадати, що жоден чоловік не буде в захваті від вашої зайвої костлявости. Красива попа і груди ще нікого не лякали. Головне вчасно прибрати від туди зайві кілограми.

Худніть на здоров'я! Радуйте своїх улюблених красивою фігурою і будьте завжди привабливими!