Корисні поради
на всі випадки життя
» » Широкі можливості масажних крісел

Широкі можливості масажних крісел

Додано: 15.10.14
нинішній час, відрізняється прискореним ритмом життя, люди все частіше забувають про себе. Нестача вільного часу призводить до неповноцінного відпочинку, в результаті чого виникає безсоння, болі в спині і нервозність.


Широкі можливості масажних кріселПристрій масажного крісла засноване на принципі всім відомого - ручного масажу. Природно крісло оснащений безліччю різноманітних функцій, з допомогою яких здійснюються різноманітні процедури, і саме числом таких опцій воно і відрізняється від рук масажистів. Масажне обладнання призначене для розминання і растягиваний людських м'язів.Завдяки величезній кількості роликів можливе здійснення масажу різних частин тіла - рук, спини, шиї, плечь, а також ступень і ніг. А за допомогою пульта управління можна самостійно налаштовувати потужність масажних процедур, а також вибирати бажаний нахил крісла.
Широкі можливості масажних кріселРізноманітні масажні крісла на massagery.ru представлені в широкому асортименті. Наприклад, деякі моделі масажного обладнання здатні вимірювати визначати температуру тіла клієнта, здійснювати вимірювання напруги його м'язів, пульсу і потовиділення. В таких кріслах масаж налаштовується інсмідуально під кожного пацієнта, що дуже зручно в деяких випадках, наприклад, якщо у пацієнта виникли болі в якійсь певній області тіла, то він може налаштувати масажні функції в кріслі, які будуть впливати саме на вказане місце.Але і це не всі переваги масажних крісел. На відміну від ручного масажу, в кріслі можна отримати вібромасаж, повітряний і вакуумний масаж і так далі. У деяких моделях передбачений вбудований плеєр і навіть монітор, що дозволяє пацієнтові не тільки насолоджуватися якісним масажем, але і слухати при цьому бажану музику або переглядати кліпи.Отже, основними операціями, які виконує масажне крісло, є:
Розтираючий масаж - передбачає вплив роликів крісла на акупунктурні точки, що дозволяє відновити тонус людського організму і поліпшити загальне самопочуття пацієнта.
Постукуючий масаж - виконує незначні постукування, в результаті яких м'язи людини приходять у розслаблення, і знімається стрес.
Розтягуючий масаж - передбачає скупчення великої кількості роликів в центральній частині спини, які виконують хвилеподібні дії, що діє на зміцнення м'язів.
Підводячи підсумок, хотілося б сказати, що завдяки таким масажних крісел людині надається можливість не тільки позбутися або запобігти виникненню різних захворювань, але також зняти втому і стрес.