Корисні поради
на всі випадки життя
» » Марутака - масажери для ніг

Марутака - масажери для ніг

Додано: 15.10.14
Про користь масажу відомо вже давно, а застосування японських методик і технологій дозволило збільшити ефективність його впливу в кілька разів. Чим хороші японські масажери?


Марутака - масажери для ніг
Сьогодні велика частина жителів усієї планети ведуть, в основному, малорухливий спосіб життя. Будинки сидіння перед телевізором, за чаєм, та й більшу частину роботи люди намагаються виконувати сидячи, щоб менше втомлюватися, в офісах сидять по кілька годин, іноді навіть не встаючи. Ніхто не задумується про шкоду, що наноситься нижнім кінцівкам, поки вони самі про це не заявлять. Але тоді стає занадто пізно.

З турботою про людину і його нижньої частини тіла японцями придумані різні пристосування. Масажер для ніг Марутака здатний вирішити проблеми, що виникають з ногами і позначаються у вигляді постійного безсоння, головних болів, частих перепадах тиску, прискорених серцевих скорочень, захворювань ніг і спини. Для цього обладнання застосовує методику східної медицини, зокрема, точковий масаж стопи.

При тому, що кожна людина сьогодні постійно зайнятий, йому складно знайти пару годин часу щодня на відвідування професійних сеансів масажу, подібні масажери чудово підійдуть для домашнього застосування. Точковий масаж, який припадає на ступні, верхню і нижню частини стопи, підйом ноги, надає можливість відчути дію інтенсивного мануального масажу, що викликається неперевершеного почуття насолоди.

Масажери для ніг мають здатність до виконання інтенсивних масажних програм і розслаблюючих. При виконанні масажу обов'язково враховується розмір стопи ноги, а зміни швидкісних режимів дозволяють з чотирьох рівнів швидкості вибирати інсмідуально відповідну програму. Цей масажер є унікальною в своєму роді розробкою фахівців з Японії, він дозволяє імітувати сеанс, що виконується професійним масажистом по акупунктурні точки людського тіла.

Обладнання для виконання масажу стоп має високу якість і ефективність, воно надійно і довговічно, якщо користуватися ним відповідно до вимог. Такий масажер виконує програму, яка є повним аналогом ручного масажу Шиацу, забезпечує поперемінний вплив на біологічно активні точки, розташовані на стопах. В інтернеті на сайті , що має спеціалізацію масажу і відповідного обладнання, завжди можна підібрати підходящий варіант.

Масажер Марутака настільки зручний у застосуванні і легкий у зверненні з ним, що не стане поповнювати ряд обладнання, яке просто припадає пилом по кутах після закінчення певного періоду часу. Його компактність дозволяє використовувати пристрій навіть в робочому кабінеті.