Корисні поради
на всі випадки життя
» » Медичні форуми. Найбільш часті питання

Медичні форуми. Найбільш часті питання

Додано: 15.10.14
Досить часто, зіткнувшись з якою-небудь проблемою зі здоров'ям і не маючи можливості відразу ж піти на прийом до лікаря, люди йдуть на медичні форуми, де мають можливість отримати консультацію фахівця.Медичні форуми. Найбільш часті питанняСьогодні ми пропонуємо Вам огляд медичного форуму "АЦМД"-Медокс http://acmd-clinic.kiev.ua/ . Розглянемо найбільш «популярні», тобто цікавлять дуже багатьох людей питання в різних областях.

Найпоширеніші запитання на форумі гінекології:
«В який день циклу краще проходити огляд і робити УЗД при ендометріозі?» Рада гінеколога: бажано робити це в 1 фазу циклу (до 12 дня з початку місячних).
«Можна планувати вагітність при діагноз "ендометріоз" і прийомі препарату «квинол»?» Відповідь спеціаліста: Так. Можна.
Досить часто люди пишуть про безпричинних болях внизу живота.
«Болить внизу живота зліва, в області яєчника. На УЗД гінеколог нічого не виявив, і сказав, що з органами все в порядку. Чи достатньо цього, чи необхідно пройти додаткові обстеження?» Рішення проблеми: У разі якщо за гінекології немає ніяких захворювань, потрібно шукати причину в інших органах і системах. Описані скарги можуть бути пов'язані з запаленням нирок, проблемами з хребтом, захворюваннями ШКТ. У даному випадку варто звернутися до терапевта, який направить пацієнта до суміжного фахівця.

Друга найбільш відвідувана і активна гілка форуму - УЗД - діагностика. Дуже часто люди задають і читають наступні питання:
«Чи потрібна якась підготовка до УЗД печінки і нирок?» Фахівець відповідає: Так, підготовка до УЗД включає наступне: за 2-3 дні потрібно виключити чорний хліб, бобові, свіжі овочі та фрукти, молочні продукти, газовану воду, соки. За 6-8 годин до дослідження нічого не їсти.
«Від чого може бути застій жовчі?» Відповідь: причин може бути кілька. Найбільш часті: дискінезія жовчного міхура, стеноз вихідного відділу, хвороботворні мікроорганізми, які проникають в жовчний міхур з кишечника, інфекція, паразитарні захворювання (лямбліоз, аскаридоз і т.д.).
«Яке УЗД краще робити: трансдоминадное або трансвагінальне? Яке з них більш ефективно і яка між ними різниця?» Лікар пояснює: трансвагінальне УЗД - більш інформативний і точний метод дослідження, плюс до всього для жінки він набагато простіше, тому що не вимагає спеціальної підготовки.
Активно обговорювалася ще одна гілка медичного форуму - МРТ, СКТ діагностика.

В цій темі часто задають такі питання:
«Чи можна робити МРТ хребта при лактації?» Лікар-узист відповідає: «Лактація не є протипоказанням до МРТ».
«Турбує біль в колінах при навантаженнях. У свій час активно займався спортом. Яка діагностика буде найбільш ефективною для уточнення причини болю?» Фахівець радить для початку проконсультуватися у ортопеда-травматолога, а потім, виходячи з отриманих даних, визначатися з тактикою діагностики.
Дистанційна медицина в наш час розвивається швидкими темпами і в багатьох випадках онлайн консультація є дуже корисним, а іноді і єдиним способом вирішити якусь проблему зі здоров'ям. Однак, незважаючи на це, очний прийом у спеціаліста був, є і ще тривалий час буде основною практикою діагностики і лікування, адже медицина - наука неточна, а кожен пацієнт - інсмідуальність з безліччю особливостей. Залишайтеся інсмідуальними і будьте здорові!