Корисні поради
на всі випадки життя
» » Алкоголь та його вплив на жіночий організм

Алкоголь та його вплив на жіночий організм

Додано: 15.10.14
Алкоголь вважається страшною отрутою, який робить згубний вплив живий організм, але більшу небезпеку він становить для молодого і слабкого організму. І тому лікарі дуже стурбовані жіночим, дитячим і алкоголізм у підлітків. Для жіночого організму алкоголь набагато губительней, ніж чоловічого. Якщо ви чуєте, що жіночий алкоголізм невиліковний, то ви глибоко помиляєтеся. Як говорить більшість лікарів потрібно тільки бажання і визнання себе, що вам необхідна допомога, якщо ви самі впоратися не в силах.Алкоголь та його вплив на жіночий організм

Яка різниця у впливі алкоголю на чоловічий і жіночий організмБудь-який лікар вам пояснить цей факт на фізіологічному рівні. Жіночий організм сприймає алкоголь не так, як чоловічий.
Навіть якщо ви будете сидіти в одному приміщенні і приймати алкоголь на рівних, умови жінка сп'яніє набагато раніше, тільки з тієї причини, що її організм менше ніж організм чоловіка.
Також не варто забувати, що жіночий організм містить на 10 «%» більше жиру, ніж чоловічий, а значить рідини в ній менше. Тому випиваючи алкоголь рівні, жінка сп'яніє раніше.
У чоловіків печінка виробляє набагато більше ферментів, тому алкоголь швидше розщеплюється, саме тому після сп'яніння жінка важче і довше «відходить» ніж чоловік.
Величезним фактором стає вплив навколишнього середовища вас і чоловіча нервова система набагато міцніше, ніж у жінки.
Медичні дослідження довели, що вплив алкоголю згубно позначається на місячному циклі жінки. Також не варто забувати, що кожна жінка-це потенційна мати і якщо вона під час вагітності або лактації буде вживати спиртне, це потім погано позначиться на її дитину. В такий час шкоду алкоголю варто ділити на матір і дитину.

Алкоголь та його вплив на жіночий організм
Як алкоголь впливає на шкіруОсобливо в юному віці шкоду алкоголю може позначитися на шкірі дівчини. Якщо ви теші себе тим, що можете пити слабоалкогольні коктейлі, але це не так. В цей час ваш організм висловлювати сечогінний ефект, після цього починається зневоднення, ваша шкіра починає висихати. Проблеми з алкоголем можуть стати причиною сухої шкіри. Все чого можна досягти це появи зморшок і ранню старість. А алкоголь виводить з організму корисні вітаміни таки, як вітамін Е і З нестача саме цих вітамінів сприяє передчасному старінню. Ці клітини відповідають за білок і колаген у вашому організмі, а вони стимулюють і еластичність шкіри. Нестачу цих вітамінів можна побачити не озброєним оком, наприклад:
расплившийся контур обличчя;
обвисла шкіра і т.д.
Також алкоголь уповільнює поділ клітин (регенерацію), із-за чого м'які покривні тканини не можуть відновлюватися в разі пошкодження.Як алкоголь впливає на ваш колір обличчяАлкоголь впливає на кровоносну систему, з-за чого можна спостерігають на обличчі рум'янець. Але якщо алкоголь стає звичним заняттям, то для кровоносної системи це просто небезпечно. Відбувається закупорювання дрібних судин. Це відбувається, тому що, а організм надходить мало кисню, клітки склеюються, організм піддається кисневого голодування. Після того як капіляри стають мертвими клітинами вони набувають фіолетового відтінку. При алкогольному-сп'яніння закупорювання капілярів може викликати мікроінсульт. А у жінок сіточка з фіолетовими капілярами найчастіше, виходить на обличчі, це пов'язано з тим, що капілярів в жіночому організмі там найбільше.

Алкоголь та його вплив на жіночий організм


Куди «тікає» жінка

Алкоголь призводить до гормональних змін. В жіночому організмі збільшується кількість чоловічих гормонів. На зовнішній вигляд ця картина виглядає просто жахливо, у жінки починає грубіти, коли той приємний голосок, на тілі та обличчі починають рости грубі волосся. У зв'язку з тим, що організм починає такі зміни часто з плином часу втрачається можливість завагітніти і виносити дитину, це теж пов'язано зі зміною репродуктивної системи. З-за серйозних змін в репродуктивній системі, вагітність може бути завмерла, можливий викидень, а також дуже часто з-за алкоголю питущі жінки народжують недоношених і хворих діток і мертвонароджених. Але погано те, що алкоголь поширюєте на немовлят, це викликає у дітей аномалії і патології при народженні. Дуже небезпечно, коли жінка випиває під час вагітності і грудного вигодовування.

Великий ризик?

Ніхто з лікарів не зможе вам однозначно сказати, яка крапля алкоголю в організмі стане вирішальною в неповноцінності вашого потомства. Будь-яка яйцеклітина в жіночому організмі може виявитися з патологією і може бути запліднена, тому що набір яйцеклітин в організмі у жінки закладається тільки один раз і він не змінюється. Яйцеклітини не оновлюється та шкоду, завдану їй алкоголем, незворотній. Виходить, що невелика кількість алкоголю може завдати непоправної шкоди вашій дитині і материнства. Також вчені помітили той факт, що якщо жінка вживає алкоголь в міру, але на протязі довгого часу це можна назвати фундаментом для важких хронічних хвороб.

Алкоголь та його вплив на жіночий організм


Ставлення суспільства

Цікавий той факт, що суспільство дуже спокійно і байдуже приймає чоловічий алкоголізм, що не можна сказати про жіночий алкоголізм. У рідкісних випадках дружина йде від чоловіка, якщо той алкоголік вона всілякими зусиллями намагається мотивувати його на лікування. Але жіночий алкоголізм ніколи не знайде розуміння. Але чомусь жінки, які страждають алкогольною залежністю «нещасні», тому що їм в рідкісних випадках намагаються допомогти найчастіше діти і чоловік просто від неї відвертаються. І це стає причиною прихованого алкоголізму. Багато хто, знаючи, що їх можуть залишити починають ховатися і пити на самоті. Саме це стає причиною пізнього звертання за допомогою до фахівців і саме з-за цього повернути жінку у звичний для неї ритм життя навіть для лікарів може стати важким. І не варто забувати, що багатьох ситуацій, які загрожують життю можна уникнути, перебуваючи у тверезому стані.