Корисні поради
на всі випадки життя
» » Стрижка вогнем: як це робиться?

Стрижка вогнем: як це робиться?

Додано: 15.10.14
Досить цікавою в наші дні є стрижка вогнем, чи не правда? Цілком очевидно, що високий рівень конкуренції в сфері послуг диктує необхідність застосовувати різноманітні технології, вдосконалювати навички, що іноді не тільки смує, але може і шокувати недосвідчених екзотичними методами клієнтів.Стрижка вогнем: як це робиться?Порівняно недавно застосовується методика моделювання «гарячими ножицями», при якій під прямим впливом високих температур за допомогою ножиць припікаються ламкі кінчики волосся. Саме така процедура дозволяє знизити ламкість і перетин і без того тендітних кінчиків.

Удосконаленою альтернативою застосовуваним методом стала стрижка вогнем - «випал волосся», пирофорез, Fire cut, - це синоніми одного і того ж методу, що набирає все більшу популярність.

Нова тенденція або перевірений століттями спосіб?Виявляється ще з давніх-давен люди мали глибокі знання про цілющому впливі вогню на людські локони волосся.

Даний спосіб догляду за волоссям відомий з часів Стародавнього Єгипту, вже в той час фараонів стригли вогнем, змінюючи навіть форму зачіски без застосування ножиць. Раби Клеопатри використовували метод «гарячих ножиць», нагріваючи їх над вогнем.

Пирофорез, як метод стрижки, був винайдений в Індії тисячоліття тому в сім'ї фамільних перукарів Киратпури, їх технологія до цих пір є секретною, відомо лише, що використовується свічка і гребінець.

В даний час процедура зайняла гідне місце в лінійці надаються перукарських послуг, але виконується тільки в умовах салонів і перукарень.

Що таке Fire cut?Виконання стрижки вогнем унікальний метод догляду за структурою волосся, який заснований на застосуванні відкритого вогню. Якщо «гарячі ножиці» піддають обробці тільки кінчики пошкодженого волосся, то технологія Fire cut дозволяє оздоровити волосся по всій довжині. Вплив гарячого повітря прямого вогню шліфує утворилися лусочки, склеюючи їх зі стрижнем самого волосся.

Перед проведенням даної процедури наносяться спеціальні живильні, вітамінізовані сироватки, які проникають всередину структури волосся, і термостійкі засоби для захисту волосся. Вогнем досягається герметизація і обволікання волосся по всій його довжині, надаючи йому еластичність і блиск.

Стрижка вогнем: як це робиться?


Ефект помітний відразу!Здоровий вигляд волосся зберігається тривало - більше 3-х місяців, навіть при регулярному митті волосся. Ідеальний цей метод для тих хто хоче надати своїм волоссю додатковий об'єм, адже стрижка волосся вогнем абсолютно не має жодних протипоказань. Крім того, наголошується навіть прискорення росту волосся, а волосся стають більш міцними, сильними за рахунок можливості використання більшої кількості виробляється організмом кератину і протеїнів.

Методика такої стрижки рекомендується тим жінкам, які знебарвлюють волосся, піддаючи їх пересушування, додаткового пошкодження і відповідно зниження обсягу своєї зачіски. Хочеться рекомендувати проводити стрижку вогнем після процедур знебарвлення, підстригання або фарбування волосся, адже ці дії на волосся вже самі по собі надають негативний вплив. Доведено практикою, що гаряче повітря процедури очищає кожен волосся від негативного і стресового впливу, оздоровлюючи волосся від коренів до кінчиків, довжина ж волосся не змінюється, що важливо при бажанні цільового відрощування волосся.

Лікувальна і захисна підготовкаПеред майбутнім впливом волосся проходять ретельну підготовку: спочатку їх необхідно обов'язково вимити спеціальним засобом для очищення і нанести легкими масажними рухами вміст вітамінно-відновлювальних ампул, з обов'язковим вмістом протеїнів і кератину, що забезпечить освіта своєрідною зовнішньою захисту кожного волоса від впливу високої температури.

При проведенні лікувальної підготовки може використовуватися біологічна сироватка або поживна маска - який засіб використовувати вибирає майстер, керуючись вихідним станом волосся. Сироватка або маска витримується на волоссі від п'ятнадцяти до двадцяти хвилин, і потім ретельно змивається.

На завершальному етапі при проведенні захисної підготовки волосся обробляються спреєм, який, в обов'язковому порядку, містить у своєму складі екстракт пшениці, ефірні олії та інші захисні компоненти. Міститься у складі білок, допомагає відновлювати пошкоджені волосся.

Техніка виконанняДалі слід сама процедура випалу - майстер використовує полум'я спиртового факела або міні газового пальника. Волосся повинні бути вологими по всій довжині, вогнестійкої гребінцем волосся відтягують по горизонталі і на мінімальній відстані від них проводять пальник або факел, створюючи рівномірне прогрівання волосся гарячим повітрям. Процедура на певній пасма волосся триває не більше п'яти хвилин. Цього цілком достатньо для випалу і запечатування пошкоджених лусочок і оздоровлення волосся. Звичайно, все залежить від досвіду майстра, тому завжди необхідно поцікавитися про наявність у нього сертифіката на дану процедуру.

Стрижка вогнем: як це робиться?


Остаточна стадія - «пожвавлення волосся»Зняти утворилися на волоссі своєрідні катишки від випалу потрібно гарячим вологим рушником, а волосся для захисту обробити спреєм, після чого висушити звичайним феном.

Вже після першої процедури волосся стає гладким, блискучим, шовковистим, не електризуються.

Здорові волосся будуть радувати протягом 2-4-х місяців в залежності від ступеня ушкодження, але необхідно дотримуватися умови повсякденного догляду - застосування шампунів, масок, коктейлів для волосся. Повторні процедури повторюють у міру необхідності.

Комплекс для підтримки балансу у волоссіРекомендують використовувати:


  • Бажані Вами шампуні, але без ліпідів, які містяться у складі мінімальних пропорціях.

  • Бажані Вами кондиціонери для волосся з натуральними маслами, найбільше підходять зволожуючі.

  • Обов'язково раз на тиждень наноситься живильна маска.  • І, безумовно, завжди проводите лікування кінчиків волосся аргановою олією, це головна вимога, яка дотримуються всі топ-моделі у сфері перукарського мистецтва.

    Радимо всім, обов'язково хоча б раз спробуйте цю процедуру, і Ви зрозумієте - чи підходить це для Ваших волосся, зараз ринок насичений різноманітними інноваціями, препаратами, але Fire cut - чудова альтернатива гарячої бритві, або гарячих ножиць, при одночасному лікувальному впливі.