Корисні поради
на всі випадки життя
» » Фотоомолодження обличчя

Фотоомолодження обличчя

Додано: 15.10.14
Поступово будь-яка жінка починає помічати, як вік повільно, але неухильно змінює її чарівне обличчя. Не в силах зупинити біг часу, дама звертається до послуг косметологів, які часто досить дорогі і небезпечні. Іноді минає кілька тижнів, перш ніж настане момент, коли можна буде об'єктивно оцінити результат процедури. Чим старше жінка, тим більше може знадобитися часу на відновлення, при цьому робота, похід по магазинах або просто прогулянка по вулиці, перетворюються в неабияке випробування.Фотоомолодження обличчяФотоомолодження - прекрасний спосіб освіжити своє обличчя без шкоди здоров'ю. Після проведення цієї процедури можна сміливо вирушати куди завгодно і навіть користуватися декоративною косметикою - ніхто і не помітить, що ви побували в косметологічному кабінеті.

Основа унікального методуПроцес простий і зрозумілий кожному, бояться абсолютно нічого. Спеціальний косметологічний апарат створює пучок світла певної частоти. Він практично безперешкодно проникає через шкірний покрив і поглинається меланіном (пігментом, утворюючим, наприклад, веснянки або пігментні плями). Пошкоджені пігментації після процедури розсмоктуються і стають практично непомітними.

В залежності від того, якого ефекту потрібно досягти, косметолог визначає довжину хвильового вивчення. Перш ніж приступити власне до процедури, на шкіру наносять захисний гель, щоб уберегти її від перегріву. Потім пацієнтка надягає спеціальні окуляри, щоб уникнути опіку рогівки.

Далі світлодіодні фільтри зводять пучок світла до спеціального наконечника, який спрямовує його на конкретний ділянку обличчя. Пацієнтка при цьому відчуває тільки тепло і невелике поколювання. Сеанс може тривати від 15 до 40 хвилин, але в середньому становить приблизно 20 хвилин. Після того, як процедура закінчена, на шкіру наносять крем з лікувально-захисним ефектом.

Ефект можна побачити вже після першої процедури, щоб його закріпити та підсилити, косметологи рекомендують пройти повний курс фотоомолодження обличчя. Необхідна кількість сеансів визначається інсмідуально, залежно від необхідного результату, від 4 до 6 процедур. Незаперечний плюс даної послуги косметологічної - відсутність болісних відчуттів, рубців, ін'єкцій, адже шкірний покрив не травмується. Невелике почервоніння шкіри жодним чином не заважає займатися звичними справами або використовувати декоративну косметику.

Суворе дотримання рекомендацій лікаря-косметолога, завчасне ознайомлення зі всіма показаннями і протипоказаннями до даної процедури гарантує вам максимальний ефект і безпека.

Фотоомолодження обличчя


Рекомендації до проведення фотоомолодженняПрояв вікових змін шкіри, після 30-ти років (наприклад, перші зморшки). Поява ластовиння, пігментних плям, нездоровий (жовтуватий або сірий) колір обличчя. Проблемна молода шкіра - вугрі, розширені пори. Лущення, зайву сухість шкіри або відчуття стягнутості, а так само капілярні сітки теж можна усунути даною процедурою.

Будь-яка процедура в косметології, зачіпає шкірні покриви обличчя, має протипоказання. Вплив на глибинні шари шкіри і різні внутрішньоклітинні процеси не проходять для організму безслідно, тому необхідно проявляти обережність, перш ніж погоджуватися на ту чи іншу процедуру.

Захворювання, при яких фотоомолодження протипоказаноРізного роду пухлини, підвищений артеріальний тиск, захворювання крові та алергічні реакції шкіри. Будь-які запальні процеси в період загострення, підвищена температура тіла. Наявність кардіостимуляторів, цукровий діабет, епілепсія та захворювання щитовидної залози також є протипоказаннями до даної процедури. Дітям до 16 років, особам з психічними захворюваннями та вагітним жінкам вона так само не проводиться. Захворювання органів зору, такі як катаракта і глаукома можуть стати причиною відмови від подібної процедури.

Цілком природно, що процедура фоотоомоложения не проводиться, якщо клієнт знаходиться під впливом сильнодіючих антибіотиків, транквілізаторів, або ж перебуває у стані наркотичного або алкогольного сп'яніння.

Косметологи рекомендують робити цю процедуру навесні і восени, оскільки після неї підвищується чутливість до сонячних променів.

Фотоомолодження обличчя


Результати застосуванняКлієнти, які пройшли цю процедуру залишають переважно позитивні відгуки. Часто жінки, зважившись одного разу на фотоомолодження з цікавості або за компанію, записуються на повний або повторний курс. Адже вони отримують прекрасний результат і позитивні емоції, а це чудовий привід, щоб закріпити отриманий ефект.

Шкіра після такої процедури підтягується, стає більш пружною. Зморшки розгладжуються, в тому числі й мімічні. Тонус шкіри значно підвищується, зменшуються запальні процеси. Пігментні плями і ластовиння зникають, розширені пори звужуються. Особа набуває природний і здоровий колір, а шкіра отримує максимум зволоження, отже, перестає лущитися. Збільшується вироблення колагену в глибоких шарах шкіри, зменшуються шрами і рубці.

Відсутність відновного періоду робить процедуру фотоомолодження особливо привабливою. Якщо скрупульозно дотримуватися рекомендацій спеціаліста, після неї не з'явиться відчутного почервоніння або неприємного запалення. В іншому випадку є ризик виникнення досить неприємного захворювання - фотодерматозу, який важко піддається лікуванню.

Фотоомолодження - відносно недавно з'явився спосіб повернути обличчю свіжість і красу, проте він чудово зарекомендував себе в різних клініках на Заході і отримав широке визнання і застосування. Перераховані вище переваги даної процедури роблять його найбільш прийнятним методом боротьби з віковими змінами шкіри обличчя.