Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чим хороші еліптичні тренажери і як правильно на них займатися

Чим хороші еліптичні тренажери і як правильно на них займатися

Додано: 15.10.14
Головна особливість, якої мають еліптичні тренажери, це навантаження під час тренувань основних груп м'язів, тому даний снаряд є дуже ефективним. Розглянемо основні принципи роботи на тренажері.Чим хороші еліптичні тренажери і як правильно на них займатися[b] Як визначити для себе навантаження? [/b]

Як вважають фахівці, краще займатися в залі, це мотивує людину відповідально ставитися до тренувань, але найголовніше, у залі працює тренер, який допоможе вибрати програму і визначити інтенсивність тренувань.

Однак можна успішно займатися і вдома, в цьому допоможуть еліптичні тренажери - вони мобільні, компактні, не займають багато місця. Головне - вибрати правильний режим тренувань і підібрати для себе підходящу навантаження, все це залежить від рівня фізичної підготовки людини.

Щоб підібрати програму тренувань, можна порадитись з тренером або скористатися готовими програмами, які є на спеціалізованих сайтах. Не можна відразу починати з важких навантажень, на першому етапі важливо просто навчитися виконувати вправи правильно, і вже потім поступово збільшувати інтенсивність занять і навантаження.

Займатися слід близько трьох разів на тиждень, після кожного тренувального дня необхідно влаштовувати день відпочинку. Час тренування - в середньому тридцять хвилин. Додамо, що еліптичні тренажери задіюють всі групи м'язів, це здорово полегшує задачу вибору тренувальної програми, коли не потрібно на кожну м'яз підбирати своє вправу.

Чим хороші еліптичні тренажери і як правильно на них займатися


[b] Розминайтеся перед тренуванням [/b]

Щоб домогтися результату в тренуваннях, необхідно подолати лінь. Важливе правило фітнесу і взагалі будь-якого виду спорту - послідовність і регулярність. Якщо дозволите великої перерви в заняттях, всі досягнуті до цього результати можуть бути втрачені. Тільки при регулярних заняттях можна розраховувати на хороший результат - всього тридцять хвилин в день, і ваша фігура буде стрункою, це невисока плата за те, щоб бути здоровим і красивим.

Тим більше що еліптичні тренажери так влаштовані, що займатися на них одне задоволення. Що стосується часу занять, то визначити його потрібно орієнтуючись на власні біоритми. Якщо ви любите рано вставати, можна займатися вранці. Якщо любите поспати, тоді кращий час для тренувань - післяобідній.

Починайте заняття з легкої розминки, так ви підготуєте тіло до майбутніх навантажень. Під час розминки слід задіяти м'язи, над якими збираєтеся працювати. У розминку обов'язково включіть вправи на розтяжку.

З'ясувавши основні правила тренувань на тренажері, ви дуже скоро відчуєте і побачите результати своїх зусиль, вони і стануть головною мотивуючої силою для подальшої роботи над собою.