Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пластир для схуднення

Пластир для схуднення

Додано: 15.10.14
Чи Не правда, що в битві за красу гарні всі засоби? Деякі відчайдушні красуні в прагненні до досконалості готові навіть лягти під ніж хірурга. Зупиніться і подумайте. Існує величезна кількість більш гуманних і приємних способів бути гарною. Перш за все, краса - це природність, гармонія і помірність. Якщо ви хочете бути стрункою і прекрасною, не поспішайте до хірурга, спробуйте більше м'які засоби корекції фігури, наприклад, пластир для схуднення.Пластир для схудненняПластирі для різних медичних цілей використовуються дуже давно, близько 3000 років. Ще в Стародавньому Єгипті застосовували ліки у вигляді пластиру, тому що така форма дуже зручна. Особливо хочеться сказати про традиції східної медицини, яка стає все більш і більш популярною. Не варто вважати традиційні пластирі для детоксикації організму і зниження ваги «дешевими китайськими виробами». Це кошти з хорошою репутацією і достатньою історією. А якість продукту визначається фірмою-виробником незалежно від країни.

Трансдермальні пластиріПластирі взагалі - найбільш інтенсивно розвивається лікарська форма. Зокрема, пластирі застосовуються для передачі ліки до хворих органів через шкіру без її пошкодження. Це так звана трансдермальна терапевтична система (ТТС) - ліки повільно вивільняється і всмоктується в кров через верхній шар шкіри.

Сьогодні за технологією ТТС виробляються знеболювальні, серцево-судинні, гормональні та антиникотиновие кошти. Інформація про створення та застосуванні трансдермального пластиру» для зниження апетиту поки не підтверджено офіційною медициною і потребує перевірки.

Але якщо врахувати, що цього способу транспортування ліків через шкіру всього близько 20 років, то можна сподіватися, що незабаром він буде вдосконалений. І ми зможемо обійтися без хворобливих процедур при введенні ліків в організм

Поки що рано говорити про ТТС щодо пластирів для схуднення. Це не ліки від ожиріння, а лише допоміжний засіб в боротьбі за здоров'я та красу.

Як працює пластирДіючі речовини потрапляють в організм безпосередньо через шкіру, а не через шлунково-кишковий тракт, на них не діють ферменти і шлунковий сік, вони потрапляють в клітини через міжклітинну рідину, прискорюючи обмін речовин безпосередньо на проблемній ділянці, при цьому активізується робота лімфатичної системи, системи кровообігу, посилюється розщеплення жирів, йдуть набряки. Організм очищається і втрачає баласт у вигляді токсинів, води і зайвого жиру. Це може статися навіть без посилення фізичного навантаження і жорсткої дієти, тільки за рахунок дії активних компонентів.

Пластир для схуднення


З чого зроблений пластир для схудненняДо складу пластиру, в залежності від уподобань і можливостей виробника можуть входити:


 • ламінарія;

 • камелія китайська;

 • екстракт Hoodia Gordonii;

 • гуарана;

 • фукус мелкопузирчатий;

 • екстракт перцю;

 • кофеїн

 • екстракти східних лікарських трав і деякі інші компоненти. • Хто це виробляє  Цей сегмент ринку заповнений великою кількістю фірм-виробників з багатьох країн: США, Франції, Італії, Кореї, Китаю

  Перерахуємо фірми найбільш відомі серед російських споживачів:


 • Lusero (Італія) ламінарія і камелія, справляються з жировими відкладеннями на животі і зменшують його кількість на всьому тілі.

 • Slim Patch (США) - тибетські трави активно знищують жир, позитивно впливають на кровообіг. Цей пластир досить використовувати під час сну.

 • JenFe(США) -форсколін, витяжка з гоа і екстракт зеленого чаю підсилюють дія пластиру.

 • Soso (Китай) - пенсильванская осока і фіалковий корінь сприяють виведенню з організму надлишкової рідини.

 • Haogang (Китай) - як засоби китайської медицини застосовується для впливу на акупунктурну точку в області пупка Цей пластир благотворно впливає на роботу лімфатичної і кровоносної системи, розщеплює жир, виводить з організму надлишок рідини і очищає його від токсинів і шлаків. • Як використовувати пластир для схуднення  Дуже просто. Наклейте пластир на чисту, суху, неушкоджену шкіру без ознак захворювань і грибкових уражень і залиште її там на необхідний час (від 20 хвилин до 24 годин в залежності від виду пластиру, його складу, рекомендацій фірми-виробника і вашого лікаря або консультанта з фітнесу). Пластир протягом курсу щодня міняйте, наклеюючи наступний вже на наступну проблемну зону. Тривалість курсу від 2-х тижнів до місяця.

  Для боротьби з вираженим целюлітом можна використовувати одночасно два пластиру, але не більше. При необхідності курс можна повторити через 4-6 місяців. Не бажано продовжувати курс більше 30 днів.

  Пластир рекомендується використовувати як частина комплексу по зниженню ваги, що включає очищення організму, достатні фізичні навантаження, збалансоване харчування, необхідну кількість води.

  Пластир для схуднення


  За і проти  До безумовних плюсів можна віднести зручність і простоту застосування, відсутність шкідливого впливу на органи травлення, безпека для здоров'я за умови дотримання рекомендацій.

  Мінусами є достатньо висока ціна і не завжди задовільні результати.

  Кому це протипоказано  Годуючим мамам, вагітним жінкам, дітям до 14 років, людям з порушенням функцій щитовидної залози, діабетом, нирковою недостатністю, алергії на будь-які компоненти.

  Чи потрібен вам пластир для схуднення? Порадьтеся з фахівцем, зважте всі аргументи за і проти.

  Пластир не дасть бажаного результату без зусиль, особливо якщо у вас значна ступінь ожиріння. Будьте готові до активних дій у боротьбі з надлишковою вагою. І лише в кінці схуднення використовуйте пластирі, щоб зробити свою фігуру і шкіру досконалою. Якщо вирішите скористатися цим методом, купуйте пластирі від добре зарекомендували себе виробників. Налаштуйтеся психологічно на отримання ефекту і будьте красиві і здорові!