Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гімнастика оксисайз

Гімнастика оксисайз

Додано: 15.10.14
Система оксисайз - це дихальна гімнастика, спрямована на зниження ваги, створена жінкою на ім'я Джил Джонс. Суть системи полягає в чотирьох етапному диханні: 2 етапу на вдих і 2 етапу на видих. За рахунок вдихання більшої кількості кисню, відбувається спалювання жирових відкладень. Зазвичай дихальну гімнастику одночасно комбінують з фізичною гімнастикою, тим самим більш інтенсивно опрацьовуються найбільш проблемні місця.Гімнастика оксисайзХто раніше стикався з дихальною гімнастикою бодіфлекс, зададуться питанням, у чому ж відмінність цих двох технік. У бодіфлекс основний упор робився на затримці дихання, в той час як, працюючи за системою оксисайз, ви продовжуєте дихати, просто робите це більш інтенсивно.

Дана система показана людям, які, по-перше, з причини фізичних обмежень не можуть активно займатися спортом, відвідувати спортзал або просто бігати. По-друге, людям, страждаючим надмірною вагою, яким небезпечні кардіо навантаження, дана система також буде відмінною альтернативою. По-третє, людям, охочим скинути обсяг, без набору м'язової маси. І четверте, система абсолютно безпечна для вагітних, що відрізняє її від бодіфлекса. Бодіфлекс вагітним протипоказаний.

Що необхідно для заняття за системою оксисайз?Для досягнення результату, в день необхідно робити 30 -40 дихань за системою оксисайз, що займе близько 15-20 хвилин. Для дихальної гімнастики не потрібна окрема кімната чи спеціальне обладнання. В принципі ви можете виконувати гімнастику, сидячи в офісі або в автобусі. Оточуючим буде непомітно ваше дихання.

Потрібно дотримуватися дієт при занятті технікою оксисайз?Однозначної дієти немає. Однак рекомендується дотримуватися більш здорового раціону харчування, тобто споживати більше свіжих овочів і фруктів, намагатися виключити смажену, солодку і жирну їжу. А ще важливо харчуватися потроху, але частіше, наприклад 4-5 разів на день. Голодувати ні в якому разі не можна. Завдяки системі оксисайз, ваш метаболізм покращитися, що так само важливо при зниженні ваги.Гімнастика оксисайз


Як працює система оксисайз?Для досягнення результатів, що дуже важливо правильно дихати. Ваше дихання повинно виходити з діафрагми. Перевірити, чи правильне у вас дихання дуже просто. Покладіть руку на живіт, ближче до ребер і подихайте. Якщо рука під час дихання піднімається і опускається, то ви дихаєте правильно.

Отже, перейдемо до самої системи дихання. Система оксисайз розбита на 4 етапи. Два етапи на вдих - основний глибокий вдих, живіт розслаблений і активно надувається, і 3 додаткових невеликих вдихів. Одночасно з вдихами напружуєте сідниці, м'язи тазового дна і напружуєте нижню частину живота. Два етапи на видих - основний повільний видих, губи складаються так, щоб залишилася маленька щілина, втягуєте живіт і 3 додаткових видихів. Видихи необхідно робити різко, щоб повністю звільнити легені.

Техніка досить проста і дуже швидко освоюється, що так само відрізняє її від бодіфлекса, де потрібно деякий час і зусиль на освоєння системи дихання. Якщо займатися дихальною гімнастикою оксисайз щодня, то через місяць ви можете втратити в обсязі до 10 см. Слід пам'ятати одну важливу річ - система оксисайз в основному спрямована на боротьбу з сантиметрами, тому втрата ваги буде здаватися непомітною. Однак при правильному харчуванні і дотримання певних обмежень, результат буде очевидний.

Вправи під час дихання за системою оксисайзДля більш інтенсивного і спалювання жирів та опрацювання проблемних ділянок тіла, під час дихання за системою оксисайз можна так само виконувати комплекс певних вправ.Комплекс 1 [b] [/b] - Прес і талія.Сядьте, трохи втягніть живіт. При цьому необхідно стежити, щоб спина не прогиналася. Слідкуйте за поставою, тримайте спину прямо. Дихайте, згідно техніці.

Основна поза, ноги зігнуті. Витягніть вгору ліву руку і потягніться вправо. Відчувайте, як напружується ваш лівий бік. Тримайте позу 4 дихання. Повторіть рух в іншу сторону. На кожну сторону зробіть по 3 підходи.

Гімнастика оксисайз
Комплекс 2 - Ноги і стегнаЗнамените вправа - «розкол статі». Його застосовують під час заняття бодіфлексом. Встаньте прямо. Присогните ноги в колінах і упріть їх в підлогу. А тепер постарайтеся напружити м'язи ніг так, ніби ви намагаєтеся розколоти підлогу. Якщо у вас вийшло, почніть дихати згідно системі оксисайз. Зробіть 3 циклу. Вправу повторіть 2-3 рази.

Стоячи, візьміть обома руками об спинку стільця. Присогните ноги. Спина повинна побут прямій. Відведіть одну ногу назад, при цьому нога має бути прямою. Зафіксуйте ногу і подихайте диханням оксисайз. Повторіть ще раз на цю саму ногу і поміняйте ноги.

Лежачи на боці, зігніть верхню ногу в коліні і покладіть її трохи вперед, щоб можна було підняти нижню ногу. Напружуючи м'язи нижньої ноги, підніміть її і затримайте. Дихайте диханням оксисайз. Повторіть вправу ще раз на цю саму ногу, а потім переходите до іншої ноги.Комплекс 3 - ГрудиСтисніть руки в кулаки і упріть їх один в одного. При цьому руками, ви немов обхвативаете щось кругле. Тепер з зусиллям упріть кулаки один в одного. Дихайте, згідно техніці.

Звичайно, дуже важко повірити, що виконуючи такий нескладний комплекс, ви зможете досягти відчутних результатів. Щоб перевірити, необхідно спробувати. Просто почніть займатися і на обличчястому досвіді переконатися, що дана система працює. Почавши заняття, в перший же тиждень ви відчуєте поліпшення вашого стану. Ви станете бадьоріше, енергійніше. У вас нормалізується рівень кров'яного тиску, знизиться ризик захворювання на цукровий діабет. Зміцнитися м'язовий скелет, і в цілому самопочуття стане набагато краще, ніж було раніше.

Займайтеся, і результат не змусить чекати.

Удачі!