Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мастопексія - підтяжка молочної залози

Мастопексія - підтяжка молочної залози

Додано: 15.10.14
З часом, віком, у жінки починається процес опущення грудних м'язів. З даною проблемою стикається майже кожна жінка. Наслідки, що викликають опущення існують найрізноманітніші. Навіть не смлячись на молодий вік, може проявитися опущення грудей - це можуть бути, як і травми, післяпологове зменшення молочних залоз (що згодом зменшує груди, і вона стає малоупругой і провисання). Груди може втратити свою форму і з-за схуднення.Мастопексія - підтяжка молочної залозиІснують різні методи підтяжки грудей. Можна самостійно займатися вдома, але такі заняття вимагають часу і стабільності. На сьогоднішній день хірургічна підтяжка грудей (мастопексія) є найпоширенішою.

Результат завдяки мастопексії найбільше помітний на маленькій грудей, так як тривалість підтримування «пружності» тривалий. Мало того, ця операція може бути сумісна з операцією по збільшення грудей. Якщо не ставити імплантати, а просто зробити мастопексию, то функції годування груддю можна зберегти. Все робиться тільки на розсуд самого пацієнта.

В процесі опущення грудей виявлено три основних ступенів. Перш за все, сам процес назвали псевдоптозом. При початковій стадії псевдоптоза груди опускається нижче суббамарной складки. При цьому, зіскок і ареола мають розташування вище цієї складки. Перша щабель розвитку псевдоптоза викликає зниження рівня соска. Рівень соска досягає суббамарной складки, або опускається до одного сантиметра нижче. На другий щаблі розвитку сосок опускається нижче суббамарной складки до трьох сантиметрів. Під час третьої щаблі сосок опускається нижче трьох сантиметрів. У підсумку виходить, що показник як опущення грудей є головним, для проведення операції.

Найбільш складною частиною є не сама операція, а підготовка до нею. Підготовка для операції такого виду являє собою складний процес, який вимагає уваги і відповідальності. Готуватись треба не тільки фізично, що вже складно, але ще й психологічно. Як і перед будь-якою іншою операцією треба пройти обстеження. Крім здачі всіх необхідних аналізів потрібно припинити вживання алкоголю (мінімум за два тижні), кинути палити. Процес підготовки є складним. Лікар, після здачі і діагностування отриманих результатів підбирає для кожного клієнта максимально ефективний метод, звичайно ж, враховуються і побажання.

Мастопексія - підтяжка молочної залози


Операція мастопексія має кілька варіантів. При виборі конкретно-ефективного методу враховуються наступні критерії: ступінь опущення грудей, фізичний стан здоров'я, загальний стан здоров'я, вік, стан і розмір безпосередньо грудей, стан шкіри. Терміни проведення самої операції залежать від оперує, зазвичай вони не тривають більше трьох годин. Наркоз може бути, як і загальним, так і місцевим з внутрішньовенної седацією.

Виділяють три види (техніки) проведення операції: периареолярная, підтяжка Т, короткий шов. В техніці периареолярной техніці йде розріз навколо ареоли. Зазвичай, застосування даної техніки здійснюється при наявності першій стадії птозу (опущення грудей), або якщо груди має деяку витягнутість. У результаті груди буде більш плоскою. Підтяжка Т-подібної техніки є однією з найбільш поширених і складних. Результат операції такий: спочатку розрізають вертикальні і горизонтальні шви, потім окружність ареоли. Техніка вертикального розрізу зменшує тривалість операції, тому і найбільш популярна. Також, ця техніка зберігає чутливість сосків і природні форми.

Будь-який з методів операції з підтяжки грудей дає тривалий ефект, який помітний. Природно, з часом груди все одно втратить результат виконаної роботи і в будь-якому випадку, операцію можна повторити. Він не сприяє розвитку такої хвороби як рак грудей, не зменшує чутливість сосків і функції годування. Єдиний мінус - на місцях порізів в будь-якому випадку залишаться шви, нехай вони будуть навіть ледве помітними. Якщо в планах варто обзаводитися потомством, то операцію з підтяжки грудей слід зробити після пологів, так як під час вагітності груди набухає і після пологів все одно втрачає форму і зменшується в розмірі. Зменшення грудей після пологів - природний процес. Хірургічна підтяжка грудей не використовує ніяких дій по утримуванню форми грудей спеціально, адже це тільки підтяжка.

Мастопексія - підтяжка молочної залози


Мастопексія цілком прийнятно використовується і при збільшенні грудей. В цілому тривалість операції буде приблизно чотири години. Крім цього, скористатися операцією з підтяжки грудей можуть не тільки жінки, але і чоловіки. У другому випадку даний вид хірургічного втручання буває при збільшенні грудей, гормональному збої або ожирінні. Чоловіки можуть скористатися методом ліпосакції і видаленням не потрібних шкіряних клаптиків.

Мастопексія підвищує жіночу впевненість у собі, адже жінки завжди повинні бути гарні. На сьогоднішній день такі операції може дозволити собі майже будь-яка дівчина, це раніше цінники були, м'яко кажучи «захмарними». Жінки самі прекрасні і гарні, але доглядати і стежити за собою потрібно кожній. Сяйте здоров'ям і щастям!