Корисні поради
на всі випадки життя
» » Перекис водню для відбілювання зубів

Перекис водню для відбілювання зубів

Додано: 15.10.14
Про білизні зубів мріє кожна жінка. Та й чоловікам не чуже задуматися про красу своєї усмішки. Мати красиві зуби - це еталон мрій. Не даремно таку красу називають примелькавшимся штамом «голлівудська посмішка». В це поняття входять не тільки ідеально рівні зуби, але і осліплюючий білизна.Перекис водню для відбілювання зубівСпособів відбілювання дуже багато. Як правило, цю процедуру намагаються здійснювати у кваліфікованих фахівців, у уникнути помилки і псування емалі. Але така процедура коштує не малих грошей, тоді як не кожен може собі дозволити витратити таку суму на красиву мрію. Тому методи відбілювання в домашніх умовах так актуальними серед сучасного суспільства. Так як до складу деяких зубних паст входить перекис водню невеликій концентрації, то можна використовувати в домашніх умовах цей компонент, щоб зрадити своїм зубам ідеально білий колір.

Про відбілюючі властивості перекису відомо досить давно. Незважаючи на це, вчені так і не змогли зрозуміти, яким чином перекис відбілює зуби. За рахунок низької ціни цей препарат має величезну популярність серед великої кількості людей. Стоматологи при відбілюванні теж використовують перекис, але більшої концентрації. Для збереження зубної емалі, вони роблять спеціальну суміш зі спеціальними гелями, які зберігають зубні мінерали.

Перш ніж ви почнете відбілювання самостійно, перевірте реакцію шкіри на перекис. Слабка концентрація перекису має властивість загоювати невеликі ранки, тому якщо у вас в роті є дрібні подряпини, то таке відбілювання піде вам на користь. Але якщо у вас є ранки і глибокі рани, краще відкласти процедуру до повного їх загоєння. Крім цього перекис водню очищає мікрофлору порожнини рота, що допомагає зберегти свіжість дихання і загнивання зубів. Порадьтеся зі стоматологом! Він може порадити вам спеціальний гель, який потрібно буде наносити на зуби, для створення відбілювання зубів більш ощадну функцію.

Використовувати необхідно 3%-ную концентрацію перекису водню. Якщо ви будете використовувати більш сильну концентрацію, то це може стати причиною появи опіків і неприємних наслідків.

Перекис водню для відбілювання зубів


Відбілювати зуби - дуже просто і практично безболісно. Після чищення зубів, необхідно прополоскати рот перекисом водню, розведену водою у співвідношенні 1:1. Після цього сплюньте розчин і прополощіть рот теплою водою.

Якщо ви побоюєтеся набирати в рот перекис, то можете змочіть в ньому ватний тампон і ретельно протерти кожен зуб, щоб ефект відбілювання був рівномірним. Після обробки так само необхідно прополоскати рот теплою водою і застосувати ремінералізуючий гель.

Не лякайтеся, якщо після такого відбілювання ви відчуєте неприємні відчуття в роті. Це пройде після полоскання. Постарайтеся не їсти і не пити після процедури протягом 30 хв. Використовувати такий спосіб можна протягом тижня, після цього необхідно зробити перерву, щоб зубна емаль трохи зміцніла.

Можна використовувати перекис в самостійному приготуванні зубної пасти. Для цього необхідно в 1 ч.л. зубного порошку додати 1 ч.л. 3% перекису водню. Змішати до однорідної маси і використовувати як просту зубну пасту 2 рази в день. Після процедури обов'язково прополоскати рот теплою водою. Застосовувати таку пасту необхідно 7 днів. Такий спосіб набагато сильніше псує емаль, тому потрібно буде пройти курс відновлення.

Перекис водню для відбілювання зубів


Ще один спосіб відбілювання зубів за допомогою перекису. Промокніть зубну щітку перекисом водню і посипте зверху содою. Добре почистіть зуби спочатку таким способом, прополощіть порожнину рота і продовжите чищення простий зубною пастою. Ця процедура найбільше завдає шкоди зубної емалі, тому чистити цим способом потрібно 1 раз в день протягом тижня. І обов'язково пройти курс відновлення зубної емалі.

Незважаючи на натуральність рецепту і низьку концентрацію перекису, існують і «підводні камені», про які ви повинні обов'язково пам'ятати. Перекис водню здатна впливати не тільки на емаль зубів, але і на дентин. При обробці порожнини рота емаль буде не тільки відбілюватися, але і руйнуватися. А структура зубів може почати серйозно змінюватися. Ні в якому разі перекис не повинна потрапити в гортань, в іншому випадку у вас з'являться серйозніші проблеми, ніж тьмяне зуби. Тому перш ніж почати відбілювання зубів перекисом самостійно, дуже добре подумайте.

Існують і деякі протипоказання, з якими варто ознайомитися. Слабка емаль і проблеми з яснами - це серйозний привід відмовитися від цієї процедури. При підвищеній чутливості зубів до гарячого і холодного відмова від відбілювання буде кращим вибором. Загалом, якщо у вас є які-небудь проблеми з зубами і яснами, перш ніж вдаватися до народних засобів в обов'язковому порядку проконсультуйтеся зі стоматологом.

Зверніться за допомогою до фахівців. Вони допоможуть вам підібрати інсмідуальний спосіб відбілювання, що допоможе скоротити ризик пошкодження емалі. Якщо, незважаючи на всі застереження, ви все-таки зважилися на домашнє відбілювання, то більш дешевого та ефективного способу вам не знайти. Періодично показуйтесь стоматолога, щоб він стежив за станом вашої ротової порожнини і надав допомогу у критичних ситуаціях. Ваша посмішка завжди буде викликати захоплення і заздрість перехожих, якщо ви будете робити все правильно і акуратно.