Корисні поради
на всі випадки життя
» » Хімічний пілінг обличчя

Хімічний пілінг обличчя

Додано: 15.10.14
Процедура нанесення на шкіру препаратів, основою яких є різні кислоти, є хімічним пілінгом. Суть його полягає в лущенні клітин поверхневих шарів шкіри на різну глибину. Це буде залежати від типу речовини і його сильно дії.Хімічний пілінг обличчяЗавдяки цій процедурі очищаються пори сальних залоз. Клітини шкіри стимулюються і активно регенеруються з-за поверхневого пошкодження. Усе разом це дає активну вироблення колагену і еластину.

Принцип діїМеханізм хімічного пілінгу включає в себе три складових:


 • Активується зростання епідермісу, завдяки видалення ороговілих частинок.

 • Видалення поверхневих шарів шкіри, а разом з цим і недоліків, які на них є.

 • Тканини дерми перебудовуються у зв'язку з короткочасною, але глибокої запальною реакцією. • Клітини шкіри живуть всього 28 днів. За цей відрізок часу клітина дозріє, вийде на поверхню і відімре. Коли відбувається скупчення відмерлих клітин, пори закупорюються, процес оновлення шкіри сповільнюється, корисні речовини всередину епідермісу проникають з працею. Все це прискорює процес старіння шкіри.

  Хімічний пілінг і служить для того, щоб шкірні покриви могли позбутися від рогового шару, оновлює їх верхні шари і активізує процеси метаболізму. Кислота, впливаючи на поверхню шкіри, відлущує кілька шарів відмерлих клітин. Це сприяє синтезу еластину і колагену та утворення нових клітин.

  У хімічних пілінгах найчастіше використовуються органічні кислоти. Якщо пілінг поверхневий - фруктові, молочна, гліколева, піровиноградна, якщо серединний пілінг або глибокий - трихлоруксусная кислота. Лікар дерматокосметолог визначає, орієнтуючись на особливості стану шкіри, препарат і методику проведення процедури.

  Коли показаний пілінг
 • гіперпігментація;

 • розтяжки (стрії);

 • фото - і хроностаріння;

 • постакне;

 • провисання шкіри. • Хімічний пілінг обличчя


  Типи пілінгів  Залежно від тієї глибини, на яку впливає пілінг, розрізняють:


 • Поверхневий пілінг. Ця процедура є найбільш делікатної з усіх. Вона не вимагає анестезії і впливає на поверхневі шари дерми. Цей пілінг шкіру абсолютно не травмує. Легке почервоніння може спостерігатися відразу після застосування пілінгу. Почервоніння буде зберігатися близько одного-двох годин. Така процедура надає шкірі свіжість і матовість, сприяє її оновленню та забезпечує рівний колір.

 • Серединний пілінг. Для його проведення використовують трихлороцтову кислоту. Він впливає на серединні шари шкірних покривів. За допомогою такої процедури усуваються пігментні плями і розгладжуються зморшки, а також поліпшується колір шкіри. Після цього типу пілінгу необхідний домашній режим протягом 5-7 днів, оскільки шкіра в цей час буде зберігати червонуватий відтінок, після чого почнеться відлущування скупчення відмерлих клітин. Після закінчення тижня шкіра стане чистою, молодий і здоровою.

 • Глибокий пілінг. Він впливає вже на глибинні шари дерми. Ефективний для корекції рубців і зморшок, пігментації та гіперкератозу. Такий вид пілінгу проводиться в стаціонарних умовах. • Ефект хімічного пілінгу  Процес злущення поверхневих шарів підсилює процеси регенерації шкірного, її живлення і зволоження, покращує тургор і колір шкірного покриву. Крім цього починається активне вироблення колагену, що підвищує еластичність, пружність і тонус шкіри, розгладжує зморшки.

  Процедура пілінгу може ефективно справлятися з вугровим висипом, так як сприяє відновленню нормального саловиділення і усуненню застійних явищ.

  Протипоказаний пілінг при алергічних та онкологічних захворюваннях шкіри, при порушеннях цілісності шкіри (опіках, запальних процесах).

  Хімічний пілінг у домашніх умовах  Виявляється пілінг можна робити і в домашніх умовах, але необхідно дотримуватися деякі запобіжні заходи.

  Хімічний пілінг обличчя


  Незважаючи на те, що методика використання таких масок ретельно вивірена і в повній мірі відповідає техніці використання їх в Інституті косметології, перш ніж почати самостійне застосування, необхідно проконсультуватися з лікарем-косметологом.

  Наприклад, такий пілінг протипоказаний при дуже тонкої сухої і чутливої шкіри обличчя, при різних хворобах або гострих запальних процесах.

  При проведенні подібних процедур в домашніх умовах, в разі появи перших ознак стійкого почервоніння шкірних покривів, їх набряклості, особливо в області очей, виявлення тріщин або будь-яких інших нездорових змін шкіри обличчя процедури припинити негайно. Особа змастити борним вазеліном.

  Перед початком процедури пілінгу необхідно надіти вільний халат і ретельно заправити волосся під косинку, надіти тонкі гумові рукавички.

  Змастити борним вазеліном досить рясно губи, брови, очі, шкіру навколо очей, щоб уникнути знебарвлення.

  Є кілька способів домашнього пілінгу. Найбільш поширеним є класичний пілінг з використанням бодяги і 3%-ного перекису водню. Якщо в бодягу замість перекису додавати кип'ячену воду, то вийде, замість хімічного пілінгу, дуже хороша подсушивающая маска для жирного типу шкіри обличчя.

  Широко відомий і м'який пілінг в домашніх умовах за допомогою хлористого кальцію.