Корисні поради
на всі випадки життя
» » Стрибки зі скакалкою для схуднення

Стрибки зі скакалкою для схуднення

Додано: 15.10.14
и давно хочете скинути зайву вагу, але у вас ніяк не виходить? Ви думаєте що легше і швидше скинути вагу бігом? Я зараз я розповім вам про найбільш ефективним вправа для схуднення. Як несмно звичайні речі іноді вміло приховують у собі дуже смні речі. Якраз це можна сказати про скакалку. Ви коли-небудь замислювалися, що скакалка може бути чудовим і дуже ефективним тренажером? Я думаю що 90% про це не думали. А ось, наприклад. Міжнародна асоціація кардіологів вважають скакалкою набагато ефективніше, ніж бігова доріжка.

Стрибки зі скакалкою для схуднення
Насамперед, стрибки зі скакалкою зміцнюють серцево-судинну систему і розвиває дихальну систему. Стрибки на скакалки усувають застій крові, тим самим попереджають варикоз.Але найцікавіше є те, що стрибки на скакалці по скиданню калорій випереджають плавання та біг. Ось сміться за цілу годину занять аеробікою ви скидаєте 300-350 калорій, а за 15 хвилин занять на скакалці ви скидаєте десь 250 калорій.Тому за годину занять можна витратити 1000 калорій, а це стільки ж калорій скільки б ви спалили при 2 годинним, інтенсивним заняттям силовим спортом. Але силове тренування ви можете провести тільки в спортзалі або купити дорогі тренажери додому, а для стрибків вам знадобиться тільки скакалка, тому стрибки на скакалці це ідеальний варіант домашнього фітнеса.Крім тренування серцевої системи і позбавлення від зайвих кілограмів жиру, ви тренуєте м'язи сідниць і ніг, ваші м'язи підтягнуться і прийдуть в тонус.

Тепер Давайте розберемо план тренування стрибків для схуднення.Для початку запам'ятайте ви повинні добитися відмінного результату, а не нашкодити вашому організму. Спочатку виконуйте стрибки з невеликим навантаженням, приблизно 10-15 хвилин в день. З невеликим навантаженням позаймайтеся тиждень, а потім поступово додавайте час до ваших тренувань, поки тривалість тренування не досягне 30 хвилин. Якщо 30 хвилин для вас не межа додавайте ще додатковий хвилини, але пам'ятайте, робіть все поступово.Стрибки зі скакалкою для схуднення
Але моя вам порада, що б схуднути за допомогою стрибків на скакалці, вам повніше вистачить одного тренування в день тривалістю 30 хвилин.А тепер що б ваша тренування не були однаковими можна урізноманітнити за допомогою використання різних видів стрибків таких як стрибки на одній нозі, з проходом вперед і назад, перехрещуючи скакалку, з поворотом навколо своєї осі, чергуючи ноги імітуючи біг, зворотні рухи скакалки.Перед початком тренування не забувайте і робіть невелику розминку. Приділіть уваги розігріву суглобів та м'язів ніг. При завершення тренування знижуйте інтенсивність, тому що різка зупинка може нашкодити вашому організму. Коли до кінця тренування залишиться до кінця тренування вам треба знизити темп і трохи подмаршировать поки ваш пульс не прийде в норму.Як тільки ви досягнете бажаного результат, ви можете скоротити ваш час тренування до 14-16 хвилин в день, така тренування дозволить вам підтримувати вашу форму. Але пам'ятайте, якщо ви будите отримувати більше калорій, ніж витрачаєте, то такі тренування вам не допоможуть підтримувати форму в тонусі, тому слідкуйте за своїм харчуванням, воно повинно бути збалансованим і здоровим.Яку ж скакалку варто вибрати? Це питання дуже важливий, тому що від її характеристик залежить ефективність тренувань. Пам'ятайте, що довжина скакалці повинна повністю відповідати вашому зростанню. Ну як же визначити ідеальну скакалку? Все дуже просто, складіть скакалку вдвічі і візьміть у руки на рівні грудей, скакалка повинна діставати до підлоги, саме діставати, а не лежати. Ця ви можете виконати навіть в магазині при купівлі скакалки.Вдалих вам тренувань і бажаю досягти бажаного результату.