Корисні поради
на всі випадки життя
» » Схуднути допоможуть кардіотренування

Схуднути допоможуть кардіотренування

Додано: 15.10.14
У боротьбі із зайвою вагою будь-які засоби хороші. Найбільш ефективне - кардіотренування. Це інтенсивні заняття фізичної активності, які відмінно тренують серцево-судинну систему, підвищують життєву ємність легенів, приводять в тонус м'язи всіх груп. І найголовніше - допомагають розпрощатися із зайвими кілограмами. Найбільш поширені такі види кардіотренувань, як біг, стрибки (у тому числі зі скакалкою), їзда на велосипеді, плавання, фітнес, аеробіка.

Схуднути допоможуть кардіотренування

Скільки часу присвячувати тренувань, вирішувати тільки Вам, в більшості випадків рекомендують 30 хвилин 3-4 рази в тиждень. Я б порадила займатися кожен день. Знаходити час для кардіотренувань можна між справою: ходити на роботу і з роботи пішки всю дорогу або хоча б кілька зупинок, підніматися по сходах без ліфта. Чистити сніг, згрібати осінні листя, полоти грядки на дачі, носити з колодязя воду для поливу рослин - так багато можна придумати.Можна купити бігову доріжку і займатися на ній, переглядаючи при цьому фільм або цікаву передачу. Можна помістити бігову доріжку на балконі і з відкритим вікном займатися круглий рік. Плеєр у вуха, інтенсивну музику і вперед!Висока ефективність і степ-платформи, так і місця вона в малогабаритній квартирі займає зовсім нічого.Корисно періодично змінювати ритм рухів: то прискорюючись, то сповільнюючись. Якщо Ви йдіть по вулиці, час від часу робіть вигляд, що кудись запізнюєтеся. Буде чудово, якщо Ви зможете ходити «спортивною ходьбою»: взявши в руки лижні або будь-які інші палиці, перекочуючись з п'яти на носок.Важливо стежити за диханням, необхідно, щоб воно не збивалося. Під час ходьби рекомендую підтримувати такий ритм, щоб можна було розмовляти.

Щоб кардиозанятия не набридли, краще чергувати різні види: біг і ходьба, плавання і стрибки Змінюйте маршрути, ходіть і бігайте різними шляхами, слухайте під час руху ритмічну музику.Під час негоди на вулиці тренуватися можна вдома. Жінкам особливо подобаються аеробіка або танці. Танцювальні рухи, що виконуються під запальну музику крім загальнозміцнюючий, жиросжигающего дії, розвивають координацію рухів, покращують поставу, підтягують м'язи і дають величезний заряд бадьорості і гарного настрою!Схуднути допоможуть кардіотренування
Важлива деталь - підбір взуття. Займатися краще в зручній, придатної для цих цілей взуття. Важливо, щоб вона була за розміром, не тиснула і не терла. Одяг для спорту повинна бути зручною, по сезону, легко вбирає піт.Швидкість скидання ваги на тлі тренувань залежить від багатьох причин. Насамперед від кількості споживаних калорій в добовому раціоні, а також від рівня метаболізму, інтенсивності тренувань, статі та віку і від вихідного відсотка жиру в організмі.Доведено, що протягом перших 20 хвилин аеробного тренінгу витрачаються лише вуглеводи. І лише потім починається ліполіз жирів. Тому я раджу замість двадцатиминутного бігу - годинну ходьбу зі змінним темпом, то прискорюючись, то сповільнюючись.Багато сперечаються з приводу користі або шкоди ранкового тренування (бігу). Натщесерце в крові мінімальна кількість цукру, тому процес спалювання жирів при ранковій пробіжці починається майже відразу, а не через 20 хвилин.Але, як відомо, всі люди діляться на «жайворонок» і «сов», останнім особливо важко встати вранці навіть на півгодини раніше, щоб вийти на ранкову пробіжку або зробити комплекс фізичних вправ. Таким людям краще вийти на стадіон (встати на бігову доріжку, взяти в руки скакалку і тому подібне) ввечері, через 2-25 години після вечері. Відразу після тренування корисно з'їсти що-небудь білкове, легкозасвоюване, наприклад випити склянку кефіру.