Корисні поради
на всі випадки життя

Дієта шість пелюсток

Додано: 15.10.14
Дієта «6 пелюсток» розроблена шведським дієтологом Ганною Юханссон. Секрет успішного схуднення залежить від правильного чергування днів. Кожен день - інша монодієта.

Дієта шість пелюсток
Режим не допускає уповільненої травлення і тому повністю виключає продукти, які одночасно містять білки і вуглеводи. Символом живлення виступає квітка, пелюстки якого символізують день, присвячений одному продукту. Не варто міняти черговість днів, інакше суть дієти загубиться.Процес легкої втрати ваги полягає в фізіологічних особливостей організму людини. Кожна добова монодієта не містить несумісні продукти, а однаковість у харчуванні квапить процедуру схуднення. Тривалість однієї дієти не довше доби, тому як повинні чергуватися елементи живлення.У дієті «6 пелюсток» важливо дотримуватися послідовність монодієт, навіть якщо вони обидві білкові або обидві вуглеводні.


  • Перший день - рибний. Дозволяються різні сорти риби. Продукт можна варити, тушкувати, запікати. Допускається використання солі, негострих приправ і зелені. Рибна монодієта сприяє підготовці організму до подальших днів дієти, а з-за невеликої кількості калорій значно знизить вагу.

  • Другий день - овочевий. Дозволяються овочі в тушкованому, вареному і запеченому вигляді. Не забороняється використовувати сіль і негострі приправи. Також не варто забувати про соки з овочів. Овочева монодієта доповнить організм корисними вуглеводами, які принесуть мало калорій, але зменшать кількість жирових клітин за рахунок енергії для їх обробки.

  • Третій день - курячий. Дозволяється куряче філе (грудка) в тушкованому, запеченому і вареному вигляді. Допускається використання негострих приправ, солі, зелені, але в невеликих кількостях. Дозволено курячий бульйон. Оскільки організм за попередні дні втратив весь білок, курка заповнить ці запаси і зміцнить м'язи. З-за нестачі вуглеводів, метаболізм стане отримувати енергію з жирових клітин, що відображається на зниженні ваги.

  • Четвертий день - злаковий. Можна вживати різні види каш, пророщені насіння, злаки, висівки, насіння. Допускається квас і вода. Вуглеводи злаків відновлять запаси глікогену, а завдяки довгому і важкому перетравленню злакової їжі організм буде продовжувати худнути за рахунок використання жирових запасів.

  • П'ятий день - сирний. Слід вживати знежирений або середньо жирність сир і молоко. Сир підтримає втомлений від дієт організм. Цей дієтичний продукт, багатий на мінерали, розділиться на амінокислоти, яких так потребує організм.

  • Шостий день - фруктовий. Дозволено вживати фрукти у свіжому або запеченому вигляді. Свіжовичавлені соки без цукру. Допускається використання ваніліну і кориці. Завершальний фруктові етап забезпечить організм полісахаридами. Так як вони важко перетравлюються, необхідно багато енергії з жирових запасів. В результаті знову втрачається вага.  • Дієту повторювати не частіше ніж раз на чотири місяці. Ну і звичайно не забувати вживати чисту питну воду, а також зелений або чорний чай.