Корисні поради
на всі випадки життя

Фруктова дієта

Додано: 15.10.14
З приходом весни, у всіх дівчат і жінок возникаете непереборне бажання схуднути. Кращим способом для схуднення є дієта, заснована на фруктах.

Фруктова дієта
Фруктова дієта, посідає одне з найбільш корисних і ефективних засобів, скинути зайві кілограми.Суть фруктової дієти полягає у вживанні великої кількості свіжих фруктів. Саме за допомогою цієї важкої дієти ви почнете шлях до стрункого тіла. Коли станете вживати в їжу фрукти, ви відчуєте, як ваш організм очищається від шлаків і токсинів.Перевага цієї дієти полягає в тому, що вам не доведеться страждати від нестачі вітамінів. Адже саме у фруктах міститься велика кількість корисних речовин. Також, під час цього виду дієти, ви можете спокійно вживати їжу навіть в нічний час, не боячись наслідків у вигляді зайвих кілограмів. Не менш приємним є той факт, що вам не доведеться приділяти багато часу і сил, на готування складних дієтичних страв.Фруктова дієта, дасть вам можливість за тиждень, скинути від 4 до 6 кілограм. Безумовно, найсприятливіший час для фруктової дієти, це льотний період, коли ви можете вживати фрукти в необмеженій кількості. Фруктова дієта один з найлегших способів схуднення, адже вона полягає, в необмеженій прийомі продуктів, за винятком винограду і бананів.Щоб досягти позитивних результатів, використовуючи таку дієту, вам необхідно, все ж докласти трохи зусиль.Фруктова дієта
По-перше, вам необхідно щоранку обов'язково, випити склянку негазованої води. По-друге, перед сном зробити таку ж процедуру. А також після шести вечора, вживати воду в необмеженій кількості. Якщо вас турбує відчуття голоду, його краще заглушати, щоб не відчувати дискомфорту. Вам просто необхідно з'їсти одне яблуко або випити склянку негазованої води, до речі, сухофрукти вам теж не завадять.Дотримуючись цієї дієти, краще вживати вітчизняні фрукти. Дієтологами було встановлено, що ви принесете більше користі своєму організму, коли скушаете два яблука, ніж два ананаса.Найбільш позитивний результат, від фруктової дієти ви отримаєте, коли спробуєте монодієту. Самими кращими продуктами такої дієти, є яблуко і кавун.Яблука взагалі ідеально підходять для монодієти. Але яблука, потрібно вибирати виключно кислих сортів. З їх допомогою, з вашого організму будуть виводитися токсини і шлаки. Також, яблука насичують нас вітаміном С і іншими не менш корисними речовинами. Вживання яблук в їжу, зробить ваш імунітет набагато сильніше.Кавун не менш корисний фрукт, з його допомогою з вашого організму будуть виходити всі токсини. Кавун допоможе вам очистити організм, оскільки є сильним сечогінним засобом.Але вам необхідно пам'ятати, що зловживання фруктовими дієтами (понад 15 днів) може привести вас до білкового голодування, що негативно позначиться на вашому самопочутті. Але все ж фруктова дієта корисна і необхідна, головне правильно її дотримуватися і не зловживати, тоді якісне схуднення вам забезпечено.