Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ефективні вправи для схуднення живота

Ефективні вправи для схуднення живота

Додано: 15.10.14
Будь-яка жінка хоче, щоб у неї був плоский живіт. Для досягнення даної мети необхідно виконувати фізичні вправи і дотримуватися дієти, до того ж робити спеціальний масаж і просто тримати поставу.

Ефективні вправи для схуднення живота

Налаштуйтеся на схуднення!

Підсумок залежить від вашій самодисципліни. Це головний фактор ефективних регулярних занять. Вони повинні проходити з позитивним настроєм, найменше 3 рази в тиждень і тривати від 40 хвилин. Вправи повинні вам подобатися, сприймайте їх з радістю, робіть з задоволенням.Будь-які вправи повинні починатися з розминки. Метою проведення розминки є підготовка м'язів до роботи, їх розігрів. Починають зазвичай вправи з бігу на місці або ходьби, високо піднімаючи коліна. Далі виконуйте нахили вперед, вправо, назад, вліво по 3-4 хвилини в кожну сторону. Закінчуйте тренування вправами на руки - протягом 5 хвилин пообертайте плечима, ліктями, кистями.
Основні вправи для схуднення живота.

Дані вправи допоможуть зміцнити м'язи живота. Необхідно стежити за рівномірністю дихання при виконанні всіх вправ. Видих робиться при напрузі м'язів, а під час розслаблення - вдих.


 • Зміцнимо верхні м'язи живота за допомогою наступної вправи: лягаємо на спину, ставимо зігнуті в колінах ноги і піднімаємо п'яти. Руки витягніть назад або кладемо під голову. Спробуйте відірвати плечі від підлоги. Вправу слід виконувати повільно 10 разів.


 • Зміцнимо центральні і нижні м'язи живота: піднімаємо зігнуті ноги і голову. Долоні покладіть на коліна і натискайте на них. Так, щоб ноги долали опір. Дорахувавши до 5 розслабтеся. Виконати потрібно 5 повторень.


 • Зміцнимо центральні та верхні м'язи живота. Ноги на ширині плечей і зігнуті в колінах. Руки на пояс. Висуваємо таз вперед, напружуючи сідниці. Назад рухаючи таз, розслабтеся. Всі рухи робіть плавно. Повторити 20 разів.


 • Зміцнимо бічні м'язи живота. Лягти потрібно на підлогу, покласти руки під голову. Згинайте ноги в колінах, поверх правої стопи поставте ліву. Корпус піднімаємо і повертаємо направо. Повертаєтеся у вихідне положення. Необхідно зробити 5 повторень, змінюючи положення ступень. Варіант вправи: перекинути ліву ногу через праву. Ліва рука збоку, піднімає голову, правою рукою тиснете на ліве стегно і рахуючи до п'яти. Зробити 5 разів, міняючи ноги.


 • Зміцнимо центральні і бічні м'язи живота. Права нога витягнута, ліва зігнута і піднесена. Праву руку витягнута вперед паралельно нозі, а ліву піднімаємо прямовисно вгору. Далі згинаємо праву ногу, а ліву витягуємо. Міняємо руки і робимо 5 разів.


 • Зміцнимо нижні, глибинні м'язи живота. Голова притиснута до підлоги. Схрестивши ноги, витягуємо їх вгору. Руки вздовж тулуба спираються на підлогу. Таз піднімаємо і опускаємо. Робимо 5 разів.


 • Зміцнимо нижні м'язи живота. Лягти потрібно на спину, руками візьміться за нерухомий предмет (сман). Згинаємо ноги в колінах і, видихаючи, піднімаємо їх над головою. Вдих робимо, опускаючи ноги вниз.


 • Гімнастичний обруч. 10 хвилин безперервно займаєтеся, якщо обруч впав - підняли і крутимо знову без будь-яких зупинок.


 • Втягуємо живіт. Протягом всього дня, коли вам буде зручно. Потрібно втягнути живіт і затримати його кілька секунд.


 • Живіт після пологів можна зробити плоским за допомогою вправ Кегеля. Почніть з 15 скорочень м'язів 6 разів на день - і результат вас зсмує! • Це лише деякі вправи для схуднення живота, але вони можуть стати необхідною базою для ваших перших занять. Далі вже справа техніки і ви самі підберете собі улюблені вправи, які дозволять вам схуднути в потрібних вам ділянках тіла.