Корисні поради
на всі випадки життя

Дієта по групі крові

Додано: 15.10.14
Мода у всі часи диктує свої вимоги до параметрів людського тіла. Нам довелося жити в епоху, коли цінуються худоба і ідеальні пропорції. І мільйони жінок (а часто і чоловіків) шукають ефективні спобличчя схуднення. Вони дотримуються жорстких обмежень в їжі, виснажують себе важкими фізичними навантаженнями, приймають сумнівні «чудо-таблетки», а результат далеко не завжди відповідає витраченим на нього сил.

Дієта по групі крові
Перепробувавши різні спобличчя схуднення, багато хто віддає перевагу дієті по групі крові. Її колосальну перевагу перед усіма іншими дієтами полягає у відсутності необхідності підраховувати калорії та дотримуватися обмежень у кількості спожитої їжі. В основі дієти лежить досить простий принцип - людина певної групи крові повинен вживати в їжу ті продукти, якими харчувалися люди під час появи цієї крові. Ідея була почерпнута з гіпотези американського лікаря-натуропата Пітера д'адамо про фундаментальну зв'язку між групою крові та режимом харчування.Ефект зниження ваги в цьому випадку досягається за рахунок поліпшення роботи очисної та видільної систем організму, прискорення процесу обміну речовин, виведення непотрібних шлаків і надлишку жиру.Як відомо, існує чотири групи людської крові. Всі вони зароджувалися в різні епохи - тоді, коли істотно змінювався образ життя людини, а значить, і його харчування.Поява першої групи крові припало на період, коли люди добували собі їжу полюванням і рибальством. Відповідно, для її носіїв, в першу чергу, рекомендується вживання червоного м'яса (за винятком свинини), печінки, риби. Також для них вельми корисні йодовмісні продукти (зелень, йодована сіль, морепродукти). З круп перевагу варто віддавати гречці, вживання інших (особливо пшениці, вівсянки) краще обмежити. Рекомендовані напої - трав'яні чаї, зелений чай, сельтерская вода, пиво, вино (біле і червоне). Володарів першої групи крові необхідно повністю виключити зі свого раціону каву, свіжу капусту, кукурудзу і всі вироби з неї, картоплю, маринади, цитрусові, кетчуп, цукор, дріжджі.Друга група крові зародилася, коли люди перейшли до осілого способу життя, освоїли землеробство, і в їх раціоні з'явилася їжа рослинного походження. У власників такої крові м'ясо уповільнює обмінні процеси, а травна та імунна системи працюють відмінно тільки за умови дотримання вегетаріанської дієти. Їм можна їсти кисломолочні продукти, яйця, соєві продукти, рослинне масло, бобові, крупи. Коштувати скоротити споживання шоколаду і цукру, а гостру і солону їжу, огірки, помідори, капусту, картоплю - зовсім виключити.Дієта по групі крові
Третя група крові сформувалася в епоху активної міграції населення. В цей же час людина приручила тварин, тому в його раціоні з'явилося молоко. Власники такої крові всеїдні, їм рекомендовано збалансоване харчування. Найбільш корисними для них є м'ясо (за винятком качиного і курячого), яйця, кисломолочні продукти, бобові, крупи (крім пшеничного і гречаного), овочі. З напоїв краще вживання зеленого і трав'яного чаю, виноградний, ананасовий і журавлинний соки. У невеликих кількостях можна пити вино, пиво, чорний чай, кава, цитрусові соки. Людям з третьою групою крові слід виключити морепродукти, куряче м'ясо, свинину, арахіс, гречку, кукурудзу, содові напої, томатний сік.Наймолодшою є четверта група крові, її поява припало на кінець періоду міграції. Вона утворена змішуванням другої і третьої груп, тому власникам такої крові показана помірно-змішана дієта. У число корисних для них продуктів входять м'ясо, молочні продукти, риба, оливкова олія, волоські горіхи і арахіс, овочі (окрім кукурудзи, перцю, чорних оливок), фрукти. З напоїв перевагу варто віддавати зеленому чаю, кави, чаю з шипшини, глоду, ромашки. Слід виключити споживання морепродуктів, червоного м'яса, бекону, шинки, гречки, соняшникового насіння, кукурудзи, пшениці.На закінчення необхідно зазначити, що ефект від дієти по групі крові досягається не за короткий період, і, бажаючи схуднути до певного урочистого заходу або, скажімо, пляжного сезону, не варто розраховувати на її блискавичну допомогу. Така дієта - це, швидше, правильний стиль харчування, що підходить конкретній людині. Її користь полягає не стільки у зниженні ваги, скільки в оздоровленні організму в цілому - вона здатна покращувати стан імунної системи, налагоджувати метаболічні процеси і навіть усувати прояви алергії.

Таблиця продуктів харчування по групі крові
Дієта по групі крові


Дієта по групі крові


Дієта по групі крові


Дієта по групі крові


Дієта по групі крові


Дієта по групі крові


Дієта по групі крові

Дієта по групі крові

Дієта по групі крові

Дієта по групі крові

Дієта по групі крові

Дієта по групі крові

Дієта по групі крові

Дієта по групі крові

Дієта по групі крові

Дієта по групі крові

Дієта по групі крові