Корисні поради
на всі випадки життя
» » Крем для збільшення бюсту

Крем для збільшення бюсту

Додано: 15.10.14
Красивий бюст для жінки є предметом гордості. Адже пишногруді красуні зваблюють чоловіків без особливих зусиль і таланту. Але далеко не кожна дівчина може похвалитися грудьми бездоганного обсягу. Молоді мами втрачають форму грудей, коли починають годувати свою дитину грудьми. Грудна залоза у жінок після сорока піддається фізіологічним змінам, а саме, стає менш еластичною і втрачає пружність.Крем для збільшення бюстуЖінки готові піти на будь-які експерименти, а саме роблять пластичні операції, п'ють гормональні таблетки, щоб відновити свою грудей колишньої розмір і форму. Не всяка жінка зважитися зробити операцію на грудях, адже будь-яке хірургічне втручання, це ризик для здоров'я. При прийомі всередину гормональні препарати впливають на організм комплексно, а саме поряд із збільшенням грудей, у жінок може збільшитися маса тіла.

Існує менш безпечний спосіб корекції об'єму грудей, це користуватися спеціальним кремом. Крем для збільшення грудей містять у своєму складі гормони, які діють безпосередньо на молочну залоз і стимулюють її зростання. Крем для збільшення грудей впливають на молочну залозу, тому їх не слід приймати молоденьким не народжували дівчатам.

Як збільшити жіночі груди за допомогою спеціального крему?Деякі фізіологічні процеси, що протікають в організмі жінки, що можуть впливати на розмір молочної залози. У жінки при збільшенні ваги тіла кількість жирової тканини в молочній залозі стає більше, отже, груди збільшується в розмірі. Під час менструального циклу, під впливом жіночих гормонів у жінок спостерігається тимчасове збільшення грудей. Гормони, які виробляються у жінки під час менструації, призводять до тимчасового збільшення молочної залози.

Розвиток молочної залози у дівчини залежить від концентрації в її організмі жіночі статеві гормони (естрогену і прогестерону), а саме недостатня вироблення гормонів веде до недорозвинення грудної залози, зниження її пружності.

У складі кремів для збільшення грудей входять естрогени рослинного походження (фітоестрогени). Фітоестрогени - натуральні гормони рослин, які схожі за будовою з жіночими статевими гормонами (естрогенами). Фітоестрогени, як і естрогени, надають стимулюючу дію на залізисту тканину молочної залози. При регулярному застосуванні крему залозиста тканина в грудях починає зростати, отже, сама груди збільшується в розмірі, стає щільною. Після регулярного застосування крему шкіра на грудях розгладжується, стає еластичною.

Косметичні засоби для збільшення грудей не впливають на жіночу фігуру, тому що гормони, що входять до складу кремів, стимулюють ріст тільки молочної залози.

Крем для збільшення бюсту


Існують крему для збільшення грудей, до складу яких входять рослинні екстракти, які надають стимулюючі дію на процеси кровотворення (наприклад, крем «Pupa»). У процесі використання крему з рослинними екстрактами, відбувається лише короткочасне збільшення розміру грудей, за рахунок інтенсивного кровообігу в тканинах.

Ефективними косметичними засобами для збільшення грудей є крему до складу, яких входять фітогормони і натуральні екстракти рослин. Існують крему для збільшення грудей, які у своєму складі містять вітаміни, а регулярне їх застосування, призводить лише до короткочасного збільшення грудей. Щоб досягти бажаного результату, кремом для грудей потрібно користуватися протягом тривалого часу, а саме протягом півроку. Тільки при регулярному застосуванні крему можна досягти бажаного результату - збільшення об'єму грудей.

Популярні креми для збільшення грудейНижче описані деякі відомі марки кремів, які можна зустріти серед косметичних засобів.


  • Крему «Pupa», «Малаві», « В&B», «AlmeaXLinex», «Advanced Body Push-up», «Ольга», «Audara», «Faberlic» у своєму складі містять натуральні екстракти бергамоту, лаванди, жасмину, хмелю, хвоща, пуерарія, гамамелісу, які стимулюють кисневий і жировий обмін і зміцнюють колагенові і еластичні волокна у тканинах молочної залози.

  • Комплекс «Audara» представляє цілу групу препаратів (таблетки, креми, маски). До складу «Аудара» входять натуральні витяжки з таких рослин, як фенхель, кукурма, а також джерела фітоестрогенів - рослина пуерарія. Всі компоненти препарату впливають на ріст молочної залози. Препарат рекомендують приймати до 2-х місяців.

  • Крем для збільшення обсягу бюста «Inthenso» має в своєму складі екстракти червоної морської водорості(Gelidium Sesguipedale), кореня азіатського рослини Zhimuroot, Sorghum, масло шипшини, які в комплексі стимулюють синтез жирової тканини, в результаті розмір грудей збільшується, контури грудей стає більш округлими і пружними.

  • Крем для збільшення грудей «Контур», що містить у своєму складі екстракти рослин: плодів карликової пальми (Saw Palmetto), Дудника китайського, Кульбаби, Кникуса, Кава Кава, Дикого ямсу і Даміана. Дудник китайська (Dong Quai) стимулює вироблення гормону прогестерону, який стимулює ріст грудної залози. Диамина стимулює статевий потяг. Кнікус благословенний нормалізує гормональний баланс, зменшує болі під час місячних. Кава Кава покращує загальне самопочуття жінки. Дикий ямс містить у своєму складі фітоестрогени, які стимулюють розвиток молочної залози. Регулярне застосування крему «Конкур» допомагає нормалізувати гормональний баланс в організмі жінки, зменшує передменструальні симптоми, благотворно впливає на залози внутрішньої секреції. Крем «Контур» рекомендують застосовувати протягом дев'яти місяців без перерви, тоді молочна залоза буде збільшуватися в обсягах і стає пружною.  • Кремів для збільшення розміру грудей велика кількість, тому важливо підібрати той крем, який принесе користь вашому організму.