Корисні поради
на всі випадки життя
» » Екстремальні і довгострокові дієти

Екстремальні і довгострокові дієти

Додано: 15.10.14
У гонитві за ідеалами жінки часто не задоволені власним тілом і зовнішністю. Для того, щоб виправити власне невдоволення собою вони накупають гори косметики, одягу, намагаються виглядати краще, сідають на дієти.

Екстремальні і довгострокові дієти

Для чого потрібні дієти? Вже багато десятків років ідеалами жінки залишаються актриси і співачки, а з обкладинок журналів на них смляться усміхнені моделі, худі, успішні, красиві. Не варто забувати про важливий фактор - бажання сподобається чоловікові.Якщо за зиму Ви набрали кілька зайвих кілограмів і хочете сісти на дієту, Вам слід для себе відповісти на кілька запитань. Яка мета схуднення? «Влізти в улюблене плаття? Просто добре виглядати? Чи готові ви при цьому ризикувати здоров'ям? Чи хочете Ви довгого результату, щоб вага довго не повертався? І звичайно ж: за який термін Вам потрібно схуднути?Дієти поділяються на довгострокові(більш щадні)і короткострокові (найчастіше екстремальні). Якщо перші дають результат через кілька тижнів, місяців і не несуть великої шкоди здоров'ю, то другі, як правило, небезпечні наслідки, але якщо Вам потрібно терміново схуднути до якого-небудь заходу - то екстремальні дієти це найкращий варіант. Не варто забувати про фізичні вправи, якими рекомендується супроводжувати будь-які дієти.
Екстремальні дієти(суворі)

Існує багато видів екстремальних дієт. Одні з них тривають кілька днів, інші розраховані на тижні, деякі включають поєднання декількох продуктів, інші ж практично повністю засновані на голод. Так само існують монодієти, вони дієві, але занадто монотонні і витримати на них складно.Найпоширенішими із строгих дієт є: шоколадна(в день дозволена 1 плитка шоколаду і несолодкий кави), гречана(монодієта, їсти можна тільки запарені гречку і випивати 1л кефіру в добу), 2468(чергування калорій, 200ккал, потім 400600800. Можна повторювати кілька разів),АВС(чергування голодування і малого споживання калорій), Дієта медиків(7ми денна сувора дієта), питна дієта(розрахована на місяць, дозволяється тільки пити кисломолочні продукти, чай, бульйони), 9ти денна дієта(розрахована на 9 днів. 3 дні відварений рис, 3 дні відварна курка, 3 дні яблука) і так далі. Все, з перерахованих дієти дуже суворі, несуть величезний шкоди здоров'ю, і вага швидко повертається, якщо Ви припинили дотримуватися таку дієту.
Довгострокові(щадні дієти)

Ці дієти не дадуть Вам швидкого результату, але для жіночого здоров'я вони більш безпечні. У багатьох цих дієтах Вам лише потрібно відмовитися від кількох продуктів. Найпоширеніші довгострокові дієти: кремлівська(заборонено споживання вуглеводів, дозволено м'ясо, яйця, молочні продукти), японська(13 денна дієта), Дієта Протасова(понедельное чергування продуктів), середземноморська дієта(процентне співвідношення поживних речовин у щоденному раціоні: білки 20%, жири-30%, вуглеводи 50%), Французька дієта(14ти денна дієта, середньодобова калорійність 513 ккал), Боннський суп(приготування супу з овочів з селерою, чергування днів, в які можна фрукти, риба, яйця, м'ясо і т. д.) і так далі.На цих дієтах Ваш організм не буде відчувати сильного дискомфорту, буде час звикнути до нового способу життя і , що не маловажно, Ви не будете відчувати такого почуття голоду.Не варто забувати, що схуднення не вирішать всі проблеми у Вашому житті, якщо ви «зірвалися» і з'їли щось заборонене - не звинувачуйте себе. Ви завжди можете почати все з початку. Любіть себе такою, яка Ви є.