Корисні поради
на всі випадки життя
» » Секрети краси цариці Клеопатри

Секрети краси цариці Клеопатри

Додано: 15.10.14
Для кожного покоління відома така царська особа Єгипту, як Клеопатра. Вона є уособленням краси і благородства. Ця жінка була надзвичайно граціозною і ставний. У всі століття намагалися розгадати секрети краси Клеопатри, що дарувало її шкірі ефект оксамиту, волоссю блиск, а тілу запаморочливий аромат.

Секрети краси цариці Клеопатри

Ця особа звела з розуму багатьох чоловіків. Клеопатра своїм виглядом ніби підтверджувала, що краса жінки в її власних руках. Варто тільки мати деякі секрети, які допомагають жінці сяяти здоров'ям і красою.Цариця любила приймати ванни, температура яких була не вище температури людського тіла, час прийняття ванн тривало хвилин п'ятнадцять. Для ванни використовувалося парне молоко ослиці, мед, мигдаль, кориця. В сучасному світі є у продажу готову сировину для прийняття таких ванн, його достатньо тільки насипати в ванну і набрати воду. Однак таку ванну можна зробити самому, трохи адаптуються до наших днів. Для цього достатньо налити один літр молока коров'ячого, близько двохсот грамів меду, кілька крапель олії мигдалю, пару щіпок кориці. Ефект від такої ванни гарантований, шкіра добре зволожується, стає бархатистою, а найголовніше поліпшується настрій. Також до прийняття такої ванни царицю її піддані намазували скрабом, який робився з морської солі і вершків.Для волосся Клеопатра використовувала звичайні курячі яйця, спочатку яйця взбивались, а потім сильно втиралися в шкіру голови. Волосся потім ополаскивались. Ефект від такої маски просто неповторний, ніякі шампуні не можуть його замінити.Велику увагу цариця приділяла своєму обличчю. Маска готувалася з білої глини, до неї додавалися мед, сік лимона і сметана. Тривалість знаходження на обличчі близько двадцяти хвилин. Успіх такої маски забезпечувався тим, що в білій глині міститься лецитин. Шкіра стає молодшою, більш еластичною.Також для обличчя використовувалася маска з молока і меду, яка наносилася на тридцять хвилин. Для крему цариця брала алое, рожеву воду, свинячий жир і мед. Це виходила дуже поживна суміш з натуральних і корисних продуктів.Секрети краси цариці Клеопатри
Клеопатра для своєї краси використовувала огіркові маски і огірковий розсіл, з допомогою якого підтримувала водно-сольовий баланс.Цариця також займалася очищення свого організму. Це допомагало підтримувати фігуру в належній формі. Для цього вона змішувала сік лимона з оливковою олією. Разом з цим вона робила масаж свого тіла, особливу увагу приділяла живота. Це допомагало цариці не тільки підтримувати організм у формі, а також вона очищала свій організм від всього шкідливого. Надавала своєму тілу легкість і граціозність.На завершення слід розповісти, що Клеопатра велике значення приділяла аромату свого тіла. Однак складові для додання тілу ароматів вона вибирала неспроста. Аромат молока і меду уособлює запах природи і юності. Можна сказати, що це запах молодої смачною жінки. Таким чином, багато відомі полководці не встояли такого підсвідомого аромату.Також крім молока і меду цариця любила аромат ладану і мирра. Ці аромати діяли на оточуючих більш заспокійливо, швидше за все, це і не хапала чоловікам, які оточували царицю.Секрети краси і привабливості Клеопатри розбурхують мозок, змушують задуматися про незвичайну силу природних компонентів. Про що в сучасному світі вже призабули, використовуючи дорогі маски і креми, які приготовані штучним шляхом в лабораторії. А адже натуральні компоненти позитивно впливають не тільки на зовнішній вигляд, але і володіють деякими чарівним ефектом!