Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кілька методів як позбутися від шрамів

Кілька методів як позбутися від шрамів

Додано: 15.10.14
Майже кожен з нас отримував травми, після яких залишалися шрами. І багато хто з нас шукали спобличчя, як позбутися від шрамів. Не буде секретом той факт, що вони доставляють дуже багато незручностей, псуючи собою зовнішній вигляд людини. І кожен, будь то жінка або чоловік бажають прибрати шрами.Кілька методів як позбутися від шрамівМетодів позбавлення від шрамів безліч. Сьогодні ми обговоримо найбільш відомі, дієві і часто використовувані методи, і мова піде про післяопераційні шрами.


  • Маскування шраму. Один із способів замаскувати шрам методом нанесення на нього татуювання. Цей метод д не всім і не завжди, так як шрами можуть розташовуватися в різних місцях, і татуаж буде виглядати неестетично і несерйозно. Другим негативним моментом цього способу є те, що нанесенням татуювання можна домогтися ще більшого пошкодження шкіри, що може привести до несподіваних неприємних наслідків. Таким чином, робимо висновок, що післяопераційні рубці під татуюванням ховати не бажано.

  • Якщо шрам невеликого розміру і досить «молодий», можна використовувати спеціально виготовлені для цих цілей засоби для зовнішнього застосування. Це, як правило, гелі, креми, мазі. Найвідомішими є «Дерматикс-гель» і «Контроктубекс». Але і в цьому методі є свій мінус-результат буває тут не завжди, це залежить від особливостей шкіри того хто його використовує.

  • Самим надійним і перевіреним способом в питанні видалення післяопераційних рубців є звернення до фахівця-косметолога або пластичного хірурга. Вони дадуть пораду з приводу лікування. Перше, що вони можуть запропонувати, це введення підшкірно препаратів спеціального призначення, які будуть поступово її розгладжувати. Але і цей спосіб не завжди дає ефект. Це суто інсмідуальний питання. Друге, це найпоширеніша і широко використовується процедура нашого часу з видалення рубців - лазерна шліфовка шкіри. Даний метод має свої плюси і невеликі мінуси, як і будь-який інший. Позитивна сторона лазерної шліфовки шкіри полягає в тому, що навіть при застарілих товстих і грубих рубцях буде ефект. Шліфування лазером повністю видаляє рубець, а замаскировивает його. Крім усього іншого, за допомогою лазера можна повністю видалити рубець, а не просто створити йому маску. Ну а мінусом є матеріальна частина питання. Це дуже дорога процедура, і послуги з е здійсненню надаються далеко не у всіх клініках.

  • Ще один метод - це народна медицина. Засобів народного «виробництва» для позбавлення від шрамів безліч, говорити про їх ефективність з упевненістю не будеш. Потрібно перевіряти на собі. Найдієвішим засобом відтепер є бодяга. Береться порошок бодяги, розвести у воді до стану кашки і нанести на шрам обережно втираючи. Буде легке пощипування і поколювання. Місце шраму не мити близько п'яти днів. Процедуру повторити три-п'ять разів. Суть цього методу в тому, що відбувається злущення верхнього шару шкіри, і шрам за рахунок цього стає світліше.  • Шрами справа неприємна, але кожен може вибрати метод інсмідуально виходячи зі своїх уподобань і можливостей.