Корисні поради
на всі випадки життя
» » Танці для схуднення

Танці для схуднення

Додано: 15.10.14
До літа залишилося зовсім не багато, тому зараз будь-яку дівчину цікавить тільки одне питання - як би встигнути схуднути і повернути собі ідеальну форму. Звичайно, за зиму багато зледачіли, не займалися спортом, від'їлися і відлежалися, тому відразу скинути всі зайві кілограми - дуже складно. Багато сідають на дієти, мучать свій організм у фітнес-клубах. Варто? Коли можна і худнути, і отримувати задоволення одночасно. А справа все в одному - танцях.

Танці для схуднення

Кожен з нас любить танцювати: одні професійно займаються в гуртках, інші обожнюють запалювати в нічних клубах, а треті танцюють будинку так, щоб їх ніхто не бачив. У будь-якому випадку, танцюю, ви худнете.Отже, давайте докладніше. Перестаньте переживати і займатися «самосъеданием». Коли ви нервуєте, ваш організм вимагає ендорфіни, простіше кажучи, гормони щастя. Нерідко вирішенням такої проблеми є солодощі. З'ївши торт, ви, природно, підвищуєте собі настрій, але і збільшити свою вагу.Набагато легше і приємніше включити улюблену музику, закрити очі і просто танцювати в своє задоволення. Ви не уявляєте, скільки ендорфін виробляє ваш організм під час танцювальних рухів. Таким чином, з допомогою танцю ви вилікуєте свою душу від депресії і збережіть організм від зайвих калорій.Забудьте про свій страх. Дуже часто дівчата відмовляються піти танцювати в яку-небудь секцію тільки тому, що бояться виявитися не в своїй тарілці. Не переживайте. Зараз дуже багато клубів, величезна кількість секцій з різними віковими категоріями. Шукайте на свій смак. Головне, щоб було бажання.Шукайте себе. Нерідко вибравши певний стиль танців, людина розкривається по-новому. Можливо, до цього часу, ви навіть не здогадувалися про свої приховані можливості. Давайте обговоримо, який стиль танцю підійде саме вам.Класичні бальні танці - грація. Дівчат, які займаються таким видом танців, дуже легко визначити по поставі горда, королевська. Перевага бальних танців - прекрасна пластика і природно, сильні довгі ноги.Танці для схуднення
Для будь-якої жінки важливо здоров'я органів тазу. Тут найкраще допоможе самба або танець живота. Вони також допоможуть прибрати зайві кілограми на животі. Підтягнутий фігуру, поліпшать талію стегон.Якщо ви хочете, щоб рухи ваших рук було м'яким і плавним, то варто зайнятися фламенко.Найбільш ефективні, але і самі вимогливі, вуличні танці. Тут ви скинете багато зайвих кілограм, але доведеться неабияк попітніти. Так що задумайтесь. Витримаєте ви постійні тренування?Саме модне напрям сучасності - еротик-денс, покращує гнучкість тіла, збільшує впевненість дівчини в собі і підвищує жіночність.Не варто забувати про ірландські танці, які, як і вуличні, прискорять процес схуднення. Якщо ж ви - любитель латиноамериканських, то можете не хвилюватися за витривалість вашого організму.Запам'ятайте головне правило будь - якого танцю можна навчитися. Якщо у вас немає вільного часу, і ви не можете приділити собі пару годин, щоб піти на гурток танців, то питання можна вирішити дуже просто - танцюйте вдома.Зараз багато відео-уроків в інтернеті, танцювальних фільмів, знятих спеціально найвідомішими режисерами (наприклад, 45-хвилинний фільм-урок від творців «Танці вулиць» /«You got served») Головне, щоб у вас було бажання займатися. І не перестарайтеся. Зазвичай перше заняття всі намагаються зробити набагато більше, ніж дозволено. Таким чином, ви тільки погубите своє здоров'я. Збільшуйте навантаження поступово, тоді результат не змусить себе чекати.