Корисні поради
на всі випадки життя
» » Кремлівська дієта для схуднення

Кремлівська дієта для схуднення

Додано: 15.10.14
Кремлівська дієта - різновид низьковуглеводних видів дієт. В її основу закладено строгий контроль і підрахунок одиниць вуглеводів, що містяться в різних продуктах. Дотримуючись цієї дієти, добове споживання вуглеводів має бути в середньому сорок одиниць на сто грамів продукту.


Кремлівська дієта для схуднення

При дотриманні дієти не обмежується вживання м'яса, сиру, риби, яєць, так як вони не містять вуглеводи. А ось такі продукти, як хліб, крупи і цукор знаходяться під суворою забороною! Овочі і фрукти бажано не вживати в першу пару тижнів дієти, в подальшому ж обмеження знімається, але в допустимих пропорціях. Нижче дано докладний список заборонених і дозволених продуктів

Етапи кремлівської дієти


Кремлівська дієта ділиться на кілька етапів.

Перший - становить два тижні. В цей час вживання вуглеводів повинно становити не більше двадцяти одиниць в ста грамах продукту. Досягається це виключенням з раціону солодкого, мучного, фруктів, крохмаловмісних овочів. А ось м'ясо, яйця, рибу, сир і масло можна споживати зовсім без обмежень, але в межах розумного. Результат першого етапу багато в чому залежить від особливостей організму і може сягати до десяти кілограмів втрати ваги.
У другому етапі слід поступово вводити в раціон овочі, а потім ягоди, горіхи, насіння. Однак добове вміст вуглеводів у ста грамах продукту не повинно перевищувати двадцяти п'яти одиниць. При позитивному результаті можна починати наступний етап. Якщо результат не досягнутий, і вага не знижується, а може навпаки, збільшується, то треба повернутися до першого етапу.
Третій етап триває не менше двох-трьох місяців. На цьому етапі до споживання вуглеводів можна додавати по десять одиниць в тиждень. В основному більшість людей зупиняються на шістдесяти одиницях і переходять до наступного етапу, однак тут потрібно враховувати інсмідуальні особливості, і виявити для себе необхідну кількість вуглеводів, без шкоди для фігури.
Четвертий етап передбачає підтримання встановленої норми вуглеводів.
На всіх етапах дієти слід уникати надмірного переїдання, краще харчуватися дробно і, роблячи проміжок між прийомами їжі не більше шести годин.

Кремлівська дієта для схуднення


Кілька рекомендацій при кремлівській дієті

 • Їжте в будь-який час, коли хочеться.


 • Пийте побільше бутилизированной, або кип'яченої води. В день не менше 25 - 3 літрів.


 • Споживайте багаті клітковиною продукти.


 • Стежте за споживанням вітаміну С. Бажано приймати вітамінний комплекс.


 • Не допускайте повне виключення з раціону вуглеводів - дотримуйтесь рекомендованих одиниць.
 • Список суворо заборонених продуктів: цукрові спирти, молоко, цукор і солодощі, фрукти та фруктові соки, крохмалисті овочі, соєві продукти, маргарин, йогурти, картопля, крупи, кукурудза, напівфабрикати, бобові, знежирені продукти, гідрогенізовані олії, продукти з вмістом глутамату натрію.
  Список дозволених продуктів: яйця, протеїнові коктейлі, кава і чай, кокос, мінеральна вода, сир, авокадо, бекон, м'ясо, птиця, риба, омега-3 жирні кислоти, горіхи і насіння, вітаміни і мінеральні речовини.
  [b] Плюси кремлівської дієти [/b] - це досить швидка втрата ваги, при відсутності сильного почуття голоду. Так само кремлівська дієта є лікарським засобом" від таких симптомів і наслідків гіперінсулінемії як - діабет другого типу, синдром подразненої товстої кишки, розлад травлення, гіперглікемія, високий рівень тригліцеридів, високий ЛНЩ-холестерину, високий кров'яний тиск.
  До мінусів можна віднести наявність таких протипоказань, як вагітність, захворювання печінки, нирок, серцево-судинної системи.