Корисні поради
на всі випадки життя

14 денна японська дієта

Додано: 15.10.14
Ця дієта знайшла вже так багато прихильників і шанувальників, викликала стільки позитивних відгуків, скільки, мабуть, не викликала жодна інша дієта. Людей, постройневших і похорошевших за допомогою неї можна зустріти в будь-якій країні, але всіх їх об'єднує одне - подяку її творцеві.


14 денна японська дієта

[b] Японська дієта [/b] відрізняється різноманітністю продуктів, сприяє регуляції обміну речовин в організмі, а також хороша тим, що ефект від неї залишається тривалий час навіть після припинення такого режиму харчування, близько двох-трьох років. Схуднути шляхом дотримання нижчезазначеної меню протягом чотирнадцяти днів можна на сім-дев'ять кілограмів.

Так як дана дієта заснована на відсутності в їжі солі, ви зможете позбутися від зайвої рідини в організмі, внаслідок якої утворюються набряки. Дієта зовсім не передбачає таких вуглецевих продуктів як ріжки, булочки і свіжий хліб.
Власне, ви їсте тільки корисні і поживні продукти, а не зовсім корисні на ці два тижні виключаєте зі свого раціону. Меню необхідно дотримуватися точно, тоді результат не змусить себе чекати. Протягом усіх двох тижнів необхідно обмежити до мінімуму, а інакше - звести до нуля вживання спиртних напоїв, тому якщо ви збираєтеся відзначати якесь грандіозне подія, лучі перенесіть початок дієти на більш пізню дату.

Між прийомами їжі допускається пити чай без цукру і мінеральну воду. Заздалегідь приготуйте всі продукти із списку меню, щоб зайвий раз не нервувати і щоб не з'їсти ненароком чого-небудь, що не входить у раціон даного дня.

14 денна японська дієтаМеню японської дієтиОтже, точне і не допускає відхилень меню дієти, розробленої японськими вченими, виглядає наступним чином: • У перший день в якості сніданку п'ємо каву без цукру, в обід з'їдаємо 2 зварених круто яйця, салат з капусти з рослинним маслом, випиваємо склянку томатного соку, але без солі. Вечеряємо рибою і все тим же салатом.


 • Другий день починаємо, випиваючи склянку кави і з'їдаючи сухар, в обід їмо варену або смажену несолону рибу з капустяним салатом. Вечеряємо відвареної яловичиною в кількості 200 гр., випиваємо стакан кефіру.


 • У третій день на сніданок - кава, в обід - три морквини з рослинним маслом. Моркву відварити. Тут же їмо 150 гр. твердого сиру, вечеряємо яблуками в необмеженій кількості.


 • В четвертий день вранці п'ємо каву, обід їмо яблука плюс корінь пастернаку або петрушки, обсмажений у рослинній олії, вечеряємо двома яйцями круто, їмо капустяний салат і 200 гр. яловичини.


 • П'ятий день починаємо з салату з сирої тертої моркви, заправленої лимонним соком. В обід їмо не більше 500 гр. риби, випиваємо томатний сік - все знову ж без солі. Вечеряємо салатом і рибою.


 • На шостий день на сніданок - незмінний кави, для обіду відварюємо курку близько 500 гр., але не філе, а вечеряємо морквою з рослинним маслом і двома крутими яйцями.


 • Сьомий день - на сніданок у нас чай, обід відварюємо 200 гр. яловичини і їмо будь-які фрукти, окрім бананів, вечеряємо яким варіантом вечері, за винятком меню вечері третього дня.


 • Починаючи з восьмого дня, йдемо у зворотному порядку, тобто восьмий день - меню сьомого дня, дев'ятий день - меню шостого дня і т.д.
 • Весь фокус у тому, що ця дієта не змушує того, хто на ній сидить, голодувати, - це по-перше. По-друге, ви отримуєте всі корисні речовини, не обмежуючи себе ні в м'ясі, ні риби, ні в молочних, ні в білкових продуктах, ні в овочах, фруктах. Просто ви все їсте без солі.

  Ось так. Просто і зі смаком. Приємного апетиту! Стрункого настрою!