Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вибір між рисовою і ABC дієтою

Вибір між рисовою і ABC дієтою

Додано: 15.10.14
Існує безліч різних дієт для схуднення, автори кожній з яких стверджують що їх дієта найефективніша. Розглянемо дві дієти: рисову і АВС.


Вибір між рисовою і ABC дієтою
Рисова дієта


Рисова дієта дуже проста. Кожен день з прийомом їжі необхідно їсти рис, при цьому можна додавати в страви зелень і різні овочі. Є обмеження по споживанню щоденного кількості рису - не більше 500 грам. Овочі та зелень не повинні піддаватися термічній обробці.

При дотриманні рисової дієти вам доведеться позбавити себе повністю від вживання сметани, майонезу, різних соусів на його основі, зменшити кількість споживаної солі і приправ, особливо гострих. Для заправки страв можна використовувати несолоні соуси і оливкове масло хорошої якості.
Дуже важливо запам'ятати одне правило - не бажано запивати їжу відразу після її вживання. Слід почекати мінімум півгодини після прийому їжі, а потім можна буде випити якийсь напій.
У рисової дієти є велика перевага - практично кожна людина може скинути вагу, якщо буде її дотримуватися. Ця крупа не має протипоказань, є гіпоалергенною і що не менш важливо містить велику кількість вітамінів і мікроелементів, які будуть підтримувати організм під час дотримання рисової дієти.
Мабуть, найважливішим недоліком дієти є те, що в процесі її дотримання організм людини поступово звикає до такого режиму харчування. Рисова дієта є досить м'якою і нормалізує харчування, а також робить його більш збалансованим. Але, незважаючи на перераховані вище мінуси, даний вид дієти залишається одним з найпопулярніших.

Вибір між рисовою і ABC дієтою


Дієта АВС


Дієта АВС - це комплекс заходів, при якому вживаються в їжу продукти можна поділити на три групи. Кожній з груп, фахівцями був привласнений свій колір. Вони використовували три кольори: червоний, в цій групі заборонені продукти, жовтий - продукти, які допускаються до вживання в обмеженій кількості, і зелений - продукти, дозволені до вживання.
Розглянемо більш докладно кожну з груп:  • на «червоні» продукти накладається заборона. До них відносяться: фаст-фуд, хліб і здобні вироби, масло, жирні сорти м'яса, соуси на основі майонезу, сметана, жирні молочні продукти, солодощі, солодкі газовані напої, лікер, шампанське і пиво.


  • продукти «жовтого кольору дозволяється вживати до 18 годин. У цю групу входять: макаронні вироби, хліб з борошна грубого помелу, нежирні сорти м'яса, сир, сир, ковбасні продукти, рослинне масло, солодощі, фрукти і сухофрукти, помідори, консервовані продукти, соуси на основі кетчупу і кави.


  • продукти зеленого кольору, ви можете їсти на протязі всього дня, практично себе не обмежуючи, але дотримуючись принцип помірності. До цієї групи відносяться: яйця (не більше 2 штук в день), морепродукти, овочі, фрукти, крупи, нежирні молочні продукти, оливкове масло, натуральні соки, кефір і чай.
  • Дієта ABC отримала схвалення фахівців в області дієтології, так як в ній враховуються правила і принципи правильного і збалансованого харчування.