Корисні поради
на всі випадки життя
» » Підкріплюємо дієту вправами

Підкріплюємо дієту вправами

Додано: 15.10.14
Буває так, що незважаючи на всі ваші зусилля у спортивному залі, поряд з дієтою, ви не бачите результатів на вагах, крім загальної підтягнутості, яку інший раз і не помітно відразу, плюс до всього ще і відчуваєте неймовірну втому, спочатку після непосильних тренувань, а після і від простих механічних дій.


Підкріплюємо дієту вправами
Спеціально для людей, бажаючих скинути зайву вагу за допомогою комбінації дієт і вправ, але при цьому не шкодячи своєму здоров'ю, створений спеціальний комплекс вправ.
Вправи розписані на 3 дні, після одного дня тренувань, один повинен бути звільнений від фізичних навантажень. Також не варто забувати про те, що будь-які фізичні навантаження приносять найбільший результат, якщо виконуються з ранку.


Вправи на 1 день.


Стоячи прямо (ноги бажано повинні знаходиться на ширині плечей ) , тягнути руки вгору, як би намагаючись дотягнутися до стелі, потроху прогинаючи спину назад ( не треба намагатися встати на місток, або в перший же раз намагатися зігнутися під кутом в 90 градусів, все приходить з досвідом). У перший раз таке становище потрібно утримувати на 20 секунд, з кожним новим разом додаючи ще 10.
Встати на носочки, і виляючи стегнами, ставити повністю на ступню, то одну, то другу ногу. Повторювати такий рух протягом 2 хвилин.
Останнє, що вам треба буде зробити, це качати прес. У перший день, потрібно качати з прямими ногами, піднімаючи тулуб. В перші рази, робити 3 підходи по 10 разів, далі до кожного підходу додаєте ще за 10.

Підкріплюємо дієту вправами
Вправи на 2 день.


Стоячи прямо, ноги на ширині плечей, руки на талії. Розгортати на максимально можливий кут тулуб, вліво і вправо. Повинно бути за 10-15 поворотів у кожну сторону.
Встати на носочки, спертися на що-небудь руками, спина повинна мити максимально прямої. Вставати відразу на дві ступні, і піднімати на шкарпетки відразу двома ногами. Стояти на носках потрібно 2 секунди, по 20 разів. Підйом і спуск повинен бути повільним.
Останнім стане знову прес, але качати будете вже нижні м'язи. Лягайте на підлогу, ноги витягнуті, знаходите опору для рук. Повільно піднімаєте ноги на 90 градусів, і також повільно опускаєте. Виконувати по 3 підходи по 5-10 раз, надалі додаючи по 10-15 разів до підходу.


Вправи на 3 день.


Схоже з віджиманням вправа виконується таким чином : ноги до стегон, повинні бути на опорі, що збігається по висоті з довжиною рук, тулуб знаходиться на вазі, при підтримці рук. У такій позиції, повільно згинаєте руки опускаючись грудьми на підлогу, і так само поступово разгибаете піднімаючись. Виконується по 2 підходи по 5 разів, поступово збільшуючи рази.
В цей раз, напружуватися будуть вже косі м'язи преса. Робите вправи на прес, що і в перших двох днях, але з нахилами в сторони. 1 підхід на підйом тулуба, 2 на підйом ніг. Всього два підходи по 5 разів, з подальшим збільшенням.