Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як схуднути за 10 днів

Як схуднути за 10 днів

Додано: 15.10.14
Будь-якій жінці завжди хочеться бути стрункою і красивою, бачити на собі модну, добре «сидить» одяг. Особливо завзяття дам скорегувати свою фігуру спостерігається у весняний час, щоб влітку не соромлячись показати себе в легких відкритих нарядах. А бувають випадки, коли нашим жінкам терміново потрібно підтягнути свою фігуру до якого-небудь заходу, будь то весілля подруги, ювілей, або просто вечірка з друзями.


Як схуднути за 10 днів
Зараз світові відомі сотні різних дієт і комплексів вправ для виправлення недоліків фігури. Люди пробують різні дієти, отримують різні результати, худнуть, товстіють, потім знову перебувають у пошуку оптимальних способів підтримки тіла в стрункому вигляді.

Дуже неприємно стає, коли людина, залишаючи якусь дієту починає повертатися до свого колишнього вазі, або того гірше - стрімко набирати зайві кілограми. Те ж саме може статися, коли ми перестаємо відвідувати спортивні зали та тренування.

Що ж виходить? Раз сів на дієту - так і сиди на ній усе своє життя? Ходиш 3 рази в тиждень в спортивний зал - так і не пропускай жодного заняття протягом усього життя?
Є один простий спосіб, з допомогою якого можна тримати себе у формі, відмовившись при цьому від мінімуму в харчових продуктах. Його навіть дієтою-то назвати складно, зате результати приносить швидкі. Він полягає в тому, що останній прийом їжі повинен відбуватися за 3 години до сну, це при обліку того, що ви лягайте спати не пізніше 11. Любителям засипати дуже пізно підійде вечеря в 7-8 годин вечора.

Якщо шлунок не дає заснути, то безпосередньо перед сном слід випити склянку кефіру або пів склянки молока. Протягом дня можна їсти ту їжу, до якої ви звикли, природно в розумних кількостях. Слід тільки скоротити споживання пшеничного хліба (до 1-2 шматочків в день), солодощів (1-2 цукерки в день) і здобної випічки.

Як схуднути за 10 днів


Протримавшись на такій «дієті» 10 днів, можна вже відчути хоча і невеликий, але результат. Якщо ви раптом захочете наїстися на ніч, то ви зможете собі це дозволити. Набрані при цьому кілограми швидко зникнуть за наступні 2-3 «режимних» дня. Даний режим харчування підходить не тільки людям із зайвими кілограмами. Він дозволяє всім людям отримати легкий і здоровий сон і відчути себе бадьорим протягом усього дня.
Також існує ефективна вправа для тих, кому хочеться потренувати м'язи живота, але ніколи або лінь ходити в спортзал. Його можна виконувати в будь-якому місці і в будь-який час, сидячи і стоячи.

Потрібно втягнути м'язи живота і затримати їх в такому положенні 1-2 хвилини. Повторювати цю вправу можна десятки разів в день. При цьому не напружується дихання і одночасно виправляється постава: варто втягнути живіт «в себе», як мимоволі хочеться випрямити хребет. Роблячи цю вправу, вже через тиждень подібної тренування можна помітити позитивний результат - випираючий живіт потроху почне зменшуватися.
Ще одне легка вправа для бажаючих зменшити свою вагу - це стрибки на місці. Бажано використовувати для цього скакалку. Починати можна з 50 стрибків, поступово збільшуючи до 100 разів. Вправа легко виконується в домашніх умовах в будь-який час дня. Результат таких стрибків у скакалку дасть про себе знати дуже швидко, приблизно через 2-3 тижні.
Таким чином, худнути теж можна з комфортом, без зайвих напружень і за дуже короткий термін!


5 кілограмів за 10 днів