Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вирівнюєм тон обличчя

Вирівнюєм тон обличчя

Додано: 15.10.14
Основою гарного макіяжу є природний, живий тон обличчя. Але не кожна дівчина, і вже тим більше жінка, має від природи гарним кольором обличчя. Рівний тон шкіри стає як би полотном для макіяжу. Адже плями на обличчі будуть тільки відволікати від зробленого макіяжу, і псувати його. Але не варто сумувати.


Вирівнюєм тон обличчяЄ деякі секрети, які допоможуть впорається з тоном обличчя, і дозволити йому виглядати більш природно і природно.Чистка шкіри

Важливою умовою для красивої шкіри і її тону є регулярна чистка. Слід доглядати за обличчям і з допомогою пілінгу очищати шкіру від мертвих клітин. Пілінг дозволяє позбавиться від тьмяності і жовтизни шкіри. Зараз багато салонів краси пропонують різні послуги по очищенню обличчя. Даного виду процедури можна проводити і самостійно вдома. Для очищення шкіри обличчя добре підійде скраб. Його можна придбати або зробити самому. Замість скрабу можна використовувати варену кави або рис перемиленний через кавомолку. Отриманий продукт змішується з піною і їм масажується особа.

ЗволоженняНалежний догляд за шкірою обов'язково повинен включати в себе зволоження. Перед нанесенням макіяжу слід добре зволожити шкіру. Крем не повинен бути жирним. Пам'ятайте і про те, щоб поповнювати водний запас шкіри слід багато пити водички. Всі крему будуть безглузді й не допоможуть, якщо в організмі недостатньо води.

Вирівнювання тонуПам'ятайте про хороше тональному кремі. Правильно підібраний тональний крем робить чудеса з тоном шкіри. Рівномірно нанесіть його на зволожену шкіру. Тон відразу зміниться і стане більш рівним.

Вирівнюєм тон обличчя


Корекція недоліківКористуйтеся маскуючими засобами, якщо в цьому є потреба. Візьміть трохи коректора і нанесіть на дефекти шкіри та на область під очима для приховування можливих темних кіл.

Турбота про століттяхНе забувайте про століттях. У багатьох на повіках видно дрібні капіляри. Для їх приховування варто нанести трохи тональної основи і на віки. Тоді капіляри не будуть кидатися в очі, і псувати загальний вигляд шкіри. Пі цьому не забувайте , що можна так само нанести тіні на повіки і висловити очі.

Рум'янаЖвавість особі додадуть румяни або бронзатор. Після вирівнювання тону шкіра може виглядати дещо неживої. Рум'яна нанесена на щічки і легким штрихом на підборіддя і лоб пожвавить зовнішній вигляд.

ПудраЗавершальним моментом стає нанесення пудри. Вона прибере блиск з шкіри і додасть їй матовості, при цьому закріплюючи макіяж на довгий час. Наносити пудру слід легкої пензлем кабукі. Варто стежити за тим, щоб не наносити занадто багато пудри, надлишки слід струшувати з кисті.

Таким чином, дотримуючись дані рада не можна просто добитися прекрасного, рівного кольору шкіри, але і перетворити буденний макіяж ефект відсутності косметики. Адже вищий пілотаж нанесення макіяжу - це коли при присутності косметики на обличчі вона майже непомітна. І не забувайте посміхається. Посмішка підкреслить будь-які переваги і навіть без макіяжу може зробити смо з особою.