Корисні поради
на всі випадки життя
» » Процедура і вартість нарощування пучкових вій

Процедура і вартість нарощування пучкових вій

Додано: 15.10.14
Якщо очі - це дзеркало душі, то вії - це прекрасна оправа до цього дзеркала. Особливо це стосується смовижних, привабливих і чарівних жіночих очей.
Процедура і вартість нарощування пучкових війЯкі тільки вражаючі епітети не придумували великі поети, щоб оспівати кокетливий помах жіночих вій - це і врата раю, і чудові опахала, і ангельські пір'ячко. Жінки вміють користуватися цим унікальним зброєю: вони придумують сотні способів, щоб підкреслити очі за допомогою об'ємних вій.

У салонах Ola, розташованих в Санкт-Петербурзі, прекрасні дами можуть зробити свій погляд більш пронисливим і магічним з допомогою нарощування вій. Ми пропонуємо пучкове і пореснічное нарощування за різними методиками. Завдяки цим хитрощам ви 24 години на добу будете мати бездоганний зовнішній вигляд, тим більше, що вартість нарощування пучкових вій становить близько 12 гривень за пучок - погодьтеся, це сущі дрібниці порівняно з результатом, якого ви доб'єтеся.

Дана процедура полягає в прикріпленні різних за розміром пучків вій до віку чи власних вій клієнток. Бажано, щоб нарощування проводилося виключно в надійному салоні, де працюють професіонали, адже дана процедура є настільки тонкою і кропіткої, що виконати її якісно під силу далеко не кожному майстрові.

Отже, коли ви зверніться до досвідченого майстра, він запропонує вам вибрати вид бажаних вій, а також форму і довжину. Цей вибір потрібно здійснювати з максимальною обережністю. Всі накладні вії поділяються на 2 категорії: натуральні і штучні.

Якщо ви зупинитеся на першому варіанті, то отримаєте ряд незаперечних переваг. Натуральні вії виглядають більш природно, акуратно, витончено, вони гармонійно впишуться у ваш повсякденний образ. Також варто відзначити, що вії з натуральних матеріалів абсолютно безпечні. Навіть, якщо вони потраплять в очну ямку, у вас не буде жодних алергічних реакцій. Однак, вії з шовку, норки і білки коштують недешево, а, отже, така процедура може істотно зменшити ваш фінансовий бюджет.

Тому, ви можете вибрати штучні вії - вони коштують набагато менше. Якщо виробляти пучкове нарощування буде професіонал, отриманий результат нічим не буде поступатися ефекту від натуральних вій.