Корисні поради
на всі випадки життя
» » Акупунктура від старості

Акупунктура від старості

Додано: 15.10.14
Китайській медицині часто приписують чудодійні властивості. Зрозуміло чому: якщо нелегко зрозуміти сам принцип дії, а результати вражають, легенди народжуються самі собою. Новітній тренд - голковколювання як метод боротьби зі зморшками - легенда чи реальність?


Акупунктура від старості

На відміну від більш звичної нам західної моделі лікування, китайська модель відрізняється цілісним сприйняттям організму. Не варто очікувати, що голковколювання позбавить вас, скажімо, від «гусячих лапок» біля очей, як це сталося б при ліфтингу. Завдання полягає в іншому: створити умови, в яких організм буде функціонувати правильно, а значить, шкіра розгладиться завдяки поліпшенню процесів метаболізму.

Шкіра, з точки зору китайської медицини, являє собою природну межу між людиною і Всесвіту. Всі внутрішні органи мають на шкірі свої «віддзеркалення» - точки, де перетинаються меридіани, по яких тече енергія Ци - життєва енергія Всесвіту.

Акупунктура - управління процесами течії енергії Ци за допомогою голок; як результат, певний орган та організм в цілому приходять до гармонії.

Як робиться акупунктураДля спеціаліста по китайській медицині кожна людина інсмідуальна, одне і те ж захворювання лікують різними способами в різних людей. Тому етап діагностики надзвичайно важливий: лікар уважно оглядає людини, спостерігає його манеру рухатися; ретельно вивчає мову, волосся, нігті, шкіру. Особлива увага приділяється шкірі обличчя: її текстурою, кольором, щільності, вологості, наявності плям будь-якого типу. Кожна зона обличчя «відповідає» за стан здоров'я певного внутрішнього органу.

Лікар вислуховує пацієнта - і це істотно більше, ніж почути історію його хвороб: певні висновки робляться по тону голосу, манері говорити Крім серцевого пульсу в китайській медицині оцінюються пульси кожного з внутрішніх органів; вміння читати їх - висока майстерність.

Нарешті, завершивши процес діагностики, лікар приступає до власне процесу введення голок. Пацієнт при цьому лежить на кушетці, його обличчя ретельно очищено. Голки стерильні, одноразові, з високоякісної сталі, дуже тонкі і гнучкі. Всього на обличчі 16 активних точок, але не обов'язково кожна з них буде задіяна. Після введення голок пацієнт залишається на кушетці 20-30 хвилин - це час спокою, медитації, приємних думок, які сприяють повній релаксації.

Акупунктура від старості


Результати акупунктури і ціниВже після першої процедури можна помітити підвищення пружності шкіри, пом'якшення і розгладження зморшок. Справа в тому, що кінчик голки провокує виробництво нервових імпульсів, і запущені в корі головного мозку реакції, у свою чергу, сприяють виробленню гормонів, якими керуються всі процеси в організмі. Таким чином, не багато методи можуть зрівнятися з акупунктурою в точності і швидкості дії.

Для досягнення стабільних результатів потрібно 6-8 відвідувань, раз в 3 дні - курсами двічі в рік; в той же час, якщо потрібно миттєвий ефект на один вечір, досить однієї процедури. Ціни в Європі - близько 80-100 євро за процедуру.

Акупунктура зазвичай викликає або спонтанне огиду, або беззастережне прийняття. У разі якщо пацієнт відчуває «це працює, це - моє», надалі тим же способом вирішуються будь-які проблеми здоров'я. Як і всяка система, китайська медицина тим ефективніше, чим повніше «занурення» - корисно навчитися дотримуватися дієт, дотримуватися певні правила сну і неспання, навчитися входити в плідний і конструктивний діалог зі своїм тілом.