Корисні поради
на всі випадки життя
» » Морська піна для краси

Морська піна для краси

Додано: 15.10.14
Життя на нашій планеті зародилося у воді. Повинно бути, пам'ять про це назавжди збереглася в наших генах, інакше чим пояснити, що на морі ми всі відчуваємо себе чудово? І як мудрі були древні греки, які вірили, що ідеал жіночої краси, богиня Афродіта, з'явилася на світ саме з морської піни. Звичайно, а як же ще?


Морська піна для краси

Природне зілляЗ давніх пір люди відзначали цілющу силу морських узбереж. Насичене парами йоду повітря, гарячий пісок і особливо морська вода чинять потужний позитивний вплив на організм. Звичайно, ідеально було б проводити більше часу на березі, але, на жаль, сучасний розпорядок життя утримує нас далеко від морської піни. Складно в таких умовах змагатися з Афродітою!

Одне з рішень - відвідування спа-центрів, Головна «спеціалізація» морської води - боротьба з целюлітом і проблемами шкіри, а також допомога при схудненні. Крім процедур в басейні, в гідромасажній ванні або під душем, застосовуються масажі і обертиванияиспользующих продукти моря. Тут все влаштовано так, щоб довести до клієнта цілющу силу моря в самому концентрованому варіанті. Так, за міжнародними стандартами морську воду покладається забирати з певної глибини і на достатньому видаленні від берега (не менше 20 м). Потім її очищають і фільтрують - і так вона виявляється краще тієї морської води, в якій ми зазвичай купаємося. Оскільки воду слід повністю замінювати кожні 24 години, спа-готель не повинен знаходиться більш ніж 1 км від берега.

Морська вода багата мінералами в розсіяною, тобто ідеальною для впливу на шкіру людини формі. Вона завжди містить такі основні елементи: магній, цинк, сірка, мідь, натрій, калій, залізо, бром, кальцій, фосфор і йод.

Найкраще - всередину, непотрібне - назовніПроте механізм взаємодії між водою і тілом людини завжди однаковий: наша шкіра виступає як мембрана, через яку відбувається засвоєння розсіяних мінералів морської води.

Солона вода робить і легкий дренуючий ефект: справа в тому, що хімічний склад плазми нашої крові близький до складу морської води, але вода має більш високу концентрацію мінеральних солей. При зіткненні з шкірою морська вода «витягує» зайву воду з клітин шкіри, щоб вирівняти концентрацію солей зовні і всередині тіла, - цей процес називається «осмос». Таким чином надлишки рідини залишають клітини, одночасно поліпшується мікроциркуляція лімфи і кровопостачання в поверхневих шарах шкіри.

Морська піна для краси


Обмін олигоминералами оптимізує хімічний баланс в організмі, покращуючи його природну здатність протистояти вільним радикалам і агресивних факторів навколишнього середовища. Крім того, морська вода живить клітини і сприяє виведенню токсинів з організму.

Так як шкіра - найбільший орган людини, а його взаємодія з зовнішнім світом дуже інтенсивно, не смно, що після прийняття морських ванн ми відзначаємо позитивний вплив на весь організм, а не тільки на шкіру.

Море під дахомОчищена морська вода надходить в басейни, і тут починається таїнство оздоровлення. Найпростіша процедура - ходити по коліно у воді, і, може бути, переходити з басейну з холодною в басейн з теплою водою. Можна протягом 20-30 хвилин робити спеціальні вправи під керівництвом інструктора: руху в щільному середовищі корисні для м'язів, а посилений кровотік, покращує процес проникнення мінералів в клітини шкіри.

Чи не найголовніша «спеціалізація» морської води - боротьба з целюлітом і проблемами шкіри, а також допомога при схудненні. Крім процедур в басейні, в гідромасажній ванні або під душем, застосовуються масажі та обгортання. В обох випадках застосовуються суміші на морській воді і морські водорості. Сині водорості стимулюють виробництво колагену; червоні - покращують мікроциркуляцію в тканинах; коричневі, багаті йодом, активізують дренажні процеси і тому особливо корисні при целюліті.

Для обгортання застосовують суміші різних водоростей з глиною і морською водою, гарячі, теплі або холодні. Після нанесення суміш залишають на шкірі, і, щоб підсилити її дію, накладають плівку, потім рушник і теплий плед.

Морське повітря, який так приємно найпростіша spa-процедура - це ходити по коліно у морській воді, і, може бути, переходити з басейну з холодною (23 градуси) в басейн з теплою (33 градуси) водойвдихать на березі, в спа-центрі застосовують у вигляді пари в хаммаме, або в якості інгаляцій. Вдихати підігрітий цілюще повітря дуже корисно, і процедуру, яка триває 30 хвилин в спа, можна прирівняти по ефективності до цілого дня на узбережжі.

Морська піна для краси


Навіть морський пісок використовують у спа: найдрібніші піщинки вводять до складу скрабів для тіла, а розігрітий пісок застосовують як розслаблюючу масу, яка знімає стрес. Його дія по-своєму унікальним: він м'яко передає своє тепло шкірі, не обпікаючи її. Крім того, гарячий пісок корисний при артрозах і ревматизмі.

Дари водиЗавершуючи огляд всіх благ, які готова подарувати нам вода, не можна не згадати з давнини відомі засоби - це ікра і перли. Ікра, в якій природа сконцентрувала поживні речовини для зародків риб, стає основою для найдієвіших продуктів, що застосовуються в косметології. Як правило, мова йде про маски і креми.

Крім широко відомої чорної ікри, використовується також ікра риби веслоноса. Екстракт ікри, багатий білками, амінокислотами, вітамінами і мікроелементами, зволожує і живить шкіру, активізує вироблення колагену.

Перли - своєрідний продукт морських молюсків - відрізняє висока концентрація мінеральних речовин. На Сході перловий порошок завжди високо цінувався як косметичний препарат - так, у стародавній Японії на його основі робили білила для обличчя. Склад порошку унікальний: це 22 види амінокислот, 18 мікроелементів, вітаміни В і D. Його застосовують в косметології в основному в антивікових серіях; завдання перлового порошку - передати клітинам необхідні мінеральні речовини і запустити процеси регенерації.

Сучасні технології дозволяють вводити порошок практично в будь-які препарати краси, від шампунів до кремів, збільшуючи їх ефективність. Перламутрову пил використовують в декоративній косметиці. У спа-центрі або в салоні застосовують професійні засоби на базі перлів: маски, суміші для обгортання або скраби.

Провести всю відпустку на море або насолодитися усіма її дарами за 3 дні, проведені в спа-центрі - альтернатива, яка схвилювала б і Афродіту. Добре, що цей вибір завжди залишається в розпорядженні простих смертних.