Корисні поради
на всі випадки життя
» » Очищення шкіри за допомогою парових лазень

Очищення шкіри за допомогою парових лазень

Додано: 15.10.14
Шкіра обличчя потребує особливого догляду та очищення. Недостатньо її умивати і змащувати різного роду кремами.Очищення шкіри за допомогою парових лазеньНайбільш ефективною і дієвою процедурою є парове очищення. Парові лазні не тільки допомагають очистити шкіру обличчя, але також добре зволожують, і сприяють природному омолодженню шкіри. Лікувальні властивості парових процедур були розкриті понад століття тому.

Парові лазні допомагають зволожити суху шкіру. З їх допомогою йде зайве шкірне сало з обличчя, що особливо необхідно для жирної і змішаної шкіри.

При парових лазнях, збагачена киснем кров насичує ним клітини шкіри обличчя, оновлюючи їх. Даний процес називається природним омолодженням шкіри обличчя. Кисень, приникая в глибокі шари шкіри, нормалізує її стан. В результаті очищені клітини починають дихати.

Парові ванни для обличчя є популярними в косметичних салонах. Процедура є дорогою, тому що використовуються різні лікувальні олії. Використовують парові лазні в салонах для подальшого очищення шкіри. Але дану процедуру можна провести і в домашніх умовах.

Поставте на вогонь ємність з водою, розраховану на 2-3 літра. Як тільки закипить вода, додайте по 1 столовій ложки висушених квітів ромашки і череди. Прокип'ятіть хвилини 3. Якщо у вас в наявності є корінь петрушки, то натріть його і додайте в киплячу воду. У цьому випадку використання трав не доцільно.

Перед тим як проводити «парову» процедури, помийте обличчя. Не використовуйте крему. Зручніше влаштуйтеся і тримайте обличчя над парою. Для досягнення кращого результату накрийте голову рушником. За міру охолодження води опускайте голову нижче. Можете злегка дмухати на воду, тоді пар продовжує довше зберігатися. Процедура займає 15-20 хвилин. Тепер можна приступити до глибокому очищенню.

Очищення шкіри за допомогою парових лазень


Після парової лазні, не вмиваючись, нанесіть скраб на основі персикової кісточки. Цей скраб ніжно відлущує розпарену і легкоранимую шкіру обличчя. Скраб застосовуйте обов'язково зараз. Шкіра розпарена і з неї легко вимиваються всі частинки пилу.

Після використання скрабу можна нанести маску з будь-яким цікавлять вас ефектом (будь то маска для омолодження, або для боротьби з проблемами шкіри). По закінченню певного часу, зазначеного на упаковці вмийтеся спочатку теплою, а потім холодною водою. Тепер можна змастити шкіру захисним кремом.

Також, після парової лазні, можна нанести соду з сіллю, змішаних в рівних кількостях (1:1). Цей скраб використовують для проблемної шкіри обличчя.

Парові лазні сприяють усунення набряклості обличчя, в тому числі і повік. Вимивають з поверхневих шарів шкіри різного роду токсини, нормалізують водний баланс. Немає кращого засобу очищення шкіри, ніж парові лазні. Саме коли розпарена шкіра, її можна досить добре очистити. Важливо, що після даної процедури не слід виходити на вулицю, інакше застуда вам забезпечена.

Хоча б раз в місяць пропаривайте все тіло. Цього можна домогтися, відвідуючи лазню або сауну.