Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як поправитися худим

Як поправитися худим

Додано: 15.10.14
Скільки нас оточує дівчат і жінок, які страждають від зайвої ваги. Вони завистно смляться на струнких дівчат. Але ніхто і не здогадується скільки дівчат думають як би їм швидше набрати вагу. Вони смляться на своїх подруг і заздрять їх округлим формам, на яких частіше засмляються чоловіки.


Як поправитися худим
Багатотисячними тиражами виходять книги по зниженню ваги і швидкому схудненню, але чи часто вам доводилося побачити книги про те, як швидко стати товщі. А адже цей вагу набрати не зовсім просто. Можливо це ще складніше, ніж прибрати зайву вагу. Ось така дієта не схуднути, а поправитися.

Для початоку худій дівчині треба дізнатися, чи не хвора вона. Є безліч захворювань, які витрачають жировий шар і енергію. І набирати вагу доведеться тільки за допомогою лікування. Якщо вона здорова, проблема інша - глисти. Не смуйтеся, буває, що під час проведеного лікування глистової інвазії зможе допомогти відновити рівновагу в організмі.

Якщо ви вирішили цю проблему, то давайте навчимося правильно харчуватися. Їжа повинна містити калорії, але це не означає, що потрібно постійно підраховувати ці калорії. Калорійна їжа містить білки, вуглеводи і жири, вони допоможуть вам набрати вагу. Але не варто захоплюватися тільки жирної або вуглеводної їжі. Ви повинні збалансовано харчуватися. І до речі, вам потрібно забути про те, що ви набираєте вагу - обов'язково. Ви повинні харчуватися з великим задоволенням, а не заради того, щоб набрати вагу.
Так само, є такий тип, про якого кажуть люди «Не в коня корм». Це такі люди, які їдять ну дуже багато, але не товстіють. Для них видужає на кілограм - смо. Є деякі фізіологічні причини цього. Наприклад, надлишок кортизолу, гормону, який відповідає за розпад тканин. Ось тому вони не можуть погладшати.
Ось один з рецептів набору ваги (рецепт перевірений), ви звичайно можете змінювати змісту його, ви ж не будете їсти цілий місяць одне і теж, але краще всього міняти продукти з рецепту ідентичними продуктами.

Як поправитися худим

Ваш сніданок буде складатися: перлова або вівсяна каша. «Фу, яка гидота!» - скажете ви. Але нічого подібного. Ці дві каші містять набір поживних речовин, які потрібні для того, щоб наростити жирну і м'язову тканину. Вони джерело калорій. І так, каша повинна, не на воді, а на молоці. І його не розводити водою. Бутерброд з маслом і сиром. Чай, краще всього з цукром.

А тепер обсяг: чай - 200мл., каша - 200г., бутерброд - 50г. Через пару 2-3 години - їжте сир - 200г., чай - 200гр. Ще через дві години - банан. Тепер обід: борщ - 150-200гр., картопляне пюре або макарони з котлетою - 150гр., чай з тістечком або булочкою. Якщо ви не любите солодкого, можете з'їсти бутерброд з ковбасою або сиром - 50гр.
Через дві години після того як ви пообідали потрібно їсти фрукти. Яблуко, персик, банан, грушу. Через дві години - овочевий салат, що-небудь борошняне, чай. На вечерю: м'ясо запечене (з майонезом або сиром). І тушковані овочі. Все це потрібно обов'язково з хлібом. Через дві години - чай, молоко або кефір. Головне в наборі ваги - частіше харчуватися, але невеликими порціями, щоб всі усвоилось.
Можна додати заняття спортом, раджу походити в спортзали, бігати вечорами, зайнятися фитнесам. Через два тижні (у деяких через місяць ви помітите ефект, чи варто вам продовжувати - вирішите ви самі. Правильне харчування, спорт і ваша фігура буде такою, яку ви захочете!