Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як засмагнути і не обгоріти

Як засмагнути і не обгоріти

Додано: 15.10.14
Ось вже розпал літа і сезон відпусток, фруктів, моря і, звичайно ж, шоколадного засмаги. Майже кожна жінка мріє про красивий золотистий загар, який не так просто отримати. Але не треба забувати про те, що ультрафіолетові промені негативно впливають на нашу шкіру.


Як засмагнути і не обгоріти
Надмірна сонячна порція призводить до передчасного старіння і в'янення. Щоб отримати гарну засмагу і не зіпсувати при цьому свою шкіру, потрібно знати, як правильно засмагати, і в цьому ми вам дамо кілька порад.
Перед тим як їхати в теплі країни, шкіру потрібно підготувати до сильних ультрафіолетових променів. Такі сонячні ванни можуть стати стресом для непідготовленого тіла.

За кілька тижнів до поїздки відвідайте солярій, хоча б пару разів по 5 хвилин. Це додасть вашій шкірі трохи смаглявий золотистий відтінок. Завдяки такій підготовці, південні сонячні промені для вас небезпечними не будуть, та й Ви самі будете комфортніше себе почувати серед відпочиваючих «шоколадних» людей.
Не забудьте взяти з собою у відпустку сонцезахисні креми та спреї після засмаги. Ступінь захисту крему вибирайте в залежності від того, який у вас тип шкіри і наскільки сильним ультрафіолетових променів ви будете піддаватися. Мазати ними треба не тільки коли ви йдете засмагати безпосередньо на пляж, але навіть коли просто виходите на вулицю, особливо в сильно жарких країнах.
Вибираючи час походу на пляж, не забувайте про те, що в сонця є свої години, в які воно найбільш активно і найбільш небезпечно для нас. Вважається, що засмагати можна з 9 до 11 годин ранку, і з 16 до 19 годин вечора. В решті проміжок часу краще не виходити на вулицю взагалі, а відпочивати в прохолодному номері, влаштувавши післяобідній відпочинок.

Як засмагнути і не обгоріти

Купаючись в морі, не забувайте про властивості води - відбивати сонячні промені. Тому не слід проводити багато часу біля водної поверхні, засмага тут лягає в кілька разів швидше, ніж лежачи на піску. Ви навіть не помітите як обгорите, а можете виявити, тільки коли прийдете в номер.

Вийшовши з моря, краще відразу обітріться, не чекайте коли крапельки води самі висохнуть на вашому тілі. Морські краплі схожі на лінзи - вони відображають сонячне світло і ваша шкіра дуже швидко нагрівається.
Також не забувайте про інші заходи захисту від сонця. Користуйтеся бальзамом для губ, так як вони не виділяють меланіну, а значить, більше всього схильні до шкідливого впливу сонця. Волосся можна захистити за допомогою солом'яного капелюха, бандани, панамки або будь-якого іншого головного убору.
Дотримуйтесь цих простих правил, і тоді до кінця літа у вас буде рівний красивий загар. Щасливого відпочинку!