Корисні поради
на всі випадки життя

Умивання милом

Додано: 15.10.14
Коли заходить мова про догляд за шкірою, найбільш обговорюваною темою, є, як правильно її очистити. А адже це логічно, так як адже всі знають, що чиста шкіра - це запорука здоров'я і свіжого вигляду.


Умивання милом
Багато косметологи стверджують що, просте мило дуже шкідливо для шкіри. Але якщо поглибиться в цю тему, то можна побачити що мило, мило ворожнечу.
У звичайному милі жири становлять близько 20%, все інше лужна основа. Враховуючи те, що наша шкіра в нормальному стані перебуває в кислому середовищі. Саме кислота, допомагає нам боротися з бактеріями, які викликаються при запаленні шкіри. Луг руйнує природну захист, при цьому послаблює імунітет шкіри. Ще в додачу сушить шкіру, і викликають лущення. Часто під час умивання пробачимо милом, воно сильно сушить жирну шкіру, а про сухій шкірі можна взагалі нічого не говорити. Але як говорилося раніше, існують різні види мила.
На сьогоднішній день існує дуже великий вибір марок мила, якими не тільки можна вмиватися, але вони дуже корисні, і створені для вмивання. Ці мила, загалом, не містять мила, тобто, вона не містять лужні інгредієнти. До їх складу входять - трав'яні екстракти, олії, інші компоненти, які піняться в контакті з водою. Такі сорти мила випускають такі фірми як Uriage, Nuxe, Bioderma і Clinique. Відрізняє риса даного мила - це можливість підібрати мило, для будь-якого типу шкіри. Ці м'які засоби, дуже збагачені на природні інгредієнти, не дратують і не сушать шкіру.

При виборі мила, потрібно переконатися, що на ньому є відмітка про те, що не містить лугу і є нейтральний кислотно-лужний баланс.
Більш доступне мило, можна купити і простих магазинах. Це медові, гліцеринові, крем - мило, вони також містять пом'якшувальні компоненти. Але вмиватися милом, можна тільки особам, які не відрізняються особливою чутливістю. У свою чергу косметологи радять звернути свою увагу на рідке мило для умивання, а краще всього на спеціальні гелі, муси, пінки. Вони легко підбираються, так як створені по догляду за шкірою.

Умивання милом

Більшість жінок, які дізналися, що вмиватися милом не можна, не користуються ним взагалі. При цьому свій макіяж знімають за допомогою молочком або крем, вважаючи, що достатньо очистили шкіру. Але косметологи радять після такого очищення вмиватися простою водою, так як повністю шкіру обличчя не очистили.
Вечірнє вмивання з очищаючим засобом необхідне для всіх типів обличчя. При цьому зробити це краще ж, як приходите додому з роботи, а не вночі. Не варто на себе наносити дорожню фарбу в купе з пилом, шкірним салом. Якщо в цьому всім стати до газової плити, то забруднення під час спеки, ще глибше вберуться в шкіру, при цьому можуть викликати запалення і подразнення. Що стосується ранкового вмивання, воно потрібне всім у кого жирна шкіра. А ось при чутливому і сухому типі шкіри варто вмиватися тільки тоніком після сну.
Окрему розмову заслуговує дігтярне мило. Більшість косметологів і лікарів кажуть, якщо є якісь проблеми з шкірою, а саме прищі, вугри, це хороший вихід із ситуації. А можна вмиватися цим видом мила?
Це кожен повинен вирішити сам. Так як в цьому милі знаходиться дуже велика кількість луги, воно є дуже агресивною і дуже сушить шкіру. Але саме при допомозі це властивості, можна позбавитися від запалення вугрів, прищів на жирній шкірі. Велика кількість позитивних відкликанням, наводить нас на думку скористатися дігтярним милом, в якості терапії. Тільки при цьому, серйозно потрібно стежити в якому стані шкіра і після прийому зволожувати її кремом або тоніком, інакше виникне сильне лущення.