Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як очистити забиті пори на обличчі

Як очистити забиті пори на обличчі

Додано: 15.10.14
У одних жінок шкіра гладка і шовковиста, а в інших вона трохи схожа на апельсин. І все з-за того, що пори занадто широкі. Зазвичай цим страждають жінки, у яких спостерігається жирність шкіри або вона збуджена. Від цієї пори забиваються різними забрудненнями і відкладенням сальних залоз. Як же очистити пори, щоб краще очистилося особа?

Як очистити забиті пори на обличчіНасамперед, жінок хочеться відразу ж заспокоїти. Такі пори можна не тільки почистити, але і звузити, застосовуючи косметичні засоби або народні рецепти, перевірені часом. Спобличчя розкриття пір безпосередньо залежать від багатьох факторів: особливостей судин, будови обличчя, віку жінки, типу шкіри.Самий вірний і простий спосіб, застосовуваний для розкриття пір, - це звичайне розпарювання.Робиться це так. Перед собою ставлять на стіл посуд з гарячою водою. Нахиляються над нею, а зверху голову покривають рушником, щоб створити умови лазні. Для кращого ефекту в окріп додають відвар трав, які допомагають знімати запалення шкіри. Пори добре розпарилися, тепер можна перейти до очищення шкіри.З неї потрібно прибрати різні забруднення, жирові пробки, чорні точки, камедони, які до цих пір закупорювали канальці і не давали шкірі нормально функціонувати. Для кращого ефекту при очищенні можна застосувати легкий скраб.Потрібно утримати своє бажання самостійно видавлювати розпухлі чорні крапочки. Цього робити поки не рекомендується. Адже від розпарювання не всі пори добре відкрилися, деяким потрібно час до дозрівання. Так що доведеться трохи потерпіти.Наступний етап - це ще одне розпарювання. Після очищення скрабом з шкіри були видалені омертвілі клітини і противні пробки. Тепер можна приступити до більш глибокого очищення пор. Такий процес займає певну кількість часу, так що цю процедуру краще виконувати у вихідні дні. У результаті жінка отримає приголомшливий результат.Як очистити забиті пори на обличчі
Процес розпарювання повторюють знову, але з новою порцією гарячого відвару. Над ємністю з гарячою водою також сидять, певну кількість часу, даючи порам ще більше розкритися.Шкіра стає еластичнішою, податливі і м'якше. Тепер вже можна буде легким натисканням подушечок пальців видалити чорні крапки і камедони. Вони без зусиль покинуть своє місце.Для такого виду розкриття пір існують протипоказання. Така процедура не підходить людям страждаючим хворобами легень або астматикам, високий артеріальний тиск, судини на обличчі близько розташовані до шкірі, чутлива шкіра та інше. Таким жінкам рекомендується очищати обличчя в салонах, де застосовуються спеціальні косметичні засоби.За шкірою потрібно доглядати щодня. Вранці і ввечері вмиватися дезинфікуючим засобом, протирати шкіру обличчя тоніком, очищення робити щовечора, а глибоке очищення пару раз на тиждень. При правильному догляді шкіра завжди буде здоровою і сяючою.