Корисні поради
на всі випадки життя
» » Технологія стрижки гарячими ножицями

Технологія стрижки гарячими ножицями

Додано: 15.10.14
Посічені кінчики волосся псують не тільки зачіску, але і настрій. Неможливо мати доглянутий вигляд, якщо стан волосся не ідеально. Освіжити зачіску в перукарні - правильне рішення, але ще правильніше, якщо стрижка буде зроблена гарячими ножицями.Технологія стрижки гарячими ножицямиТрадиційні спобличчя стрижки не покращує структуру волосся, їх кінчики залишаються пористими і беззахисними перед негативною дією зовнішніх факторів. Посічені кінці неминуче з'являються знову, і проблема вибору між довжиною волосся і їх здоров'ям повертається.

Стрижка гарячими ножицями - це сучасний метод турботи про волосся, має і естетичне, і лікувальне значення.

В процесі зрізування пасом гарячим інструментом, кінці волосся запаюються і залишаються гладкими. Робочі ножиці при цьому нагріваються тільки в місці зрізу, залишаючись у цілому холодними.

Нагрів інструменту визначає майстер, тому важливо, щоб його кваліфікація і досвід дозволяли правильно програмувати на апараті гарячих ножиць, враховуючи тип волосся кожного клієнта.

Як результат - блиск і гладкість волосся практично без посічених кінців. Форма зачіски краще зберігається, поліпшується живлення волосся.

Технологія стрижки гарячими ножицями


Для оптимального результату дуже важливо не помилитися з вибором перукарні або салону. Дешеві послуги - це лотерея, де виграш можливий, але малоймовірний. Висока вартість також не гарантує 100% результат. Найрозумніше, вибрати салон, де перукар грамотно відповість на всі питання про стрижку гарячими ножицями, описавши технологію і час її виконання.

Справжній майстер не приступить до роботи, не зробивши діагностику стану волосся клієнта спеціальним приладом, що викликає асоціації з апаратом УЗД. Вигляд волосся зсередини - необхідна інформація для роботи перукаря.

Стрижка гарячими ножицями - процедура тривала і трудомістка, триває приблизно півтори години. При цьому довжина волосся може бути зменшена мінімально, а форма оновиться до невпізнання. Обсягу зачісці така стрижка не додасть, але зробить волосся більш слухняним для укладання.

Одного разу зробивши стрижку гарячими ножицями, побачивши в дзеркалі блискуче здорове волосся, повертатися до традиційних методів створення зачіски, напевно, бажання не виникне.

Є кілька принципів "правильної" стрижки гарячими ножицями:


  • Состригание посічених кінців - робота копітка! Час стрижки - не менше години.

  • У процесі стрижки перукар скручує волосся в джгутики, зістригаючи кінчики.

  • Стрижка повинна доводитися до кінця гарячими ножицями або спеціальною гарячою бритвою. Звичайних ножиць в руках справжнього професіонала бути не може, навіть при филировании чолкуа!

  • Досвід роботи та рекомендації - гідності майстра. Зверніть увагу і на інструменти, переважно німецькі бренди.

  • Одна стрижка гарячими ножицями - добре. Але говорити про реальний результаті для здоров'я волосся правильніше після трьох процедур.  • Краса волосся - розкіш, доступна кожній дівчині. Стрижка гарячими ножицями дарує цю розкіш!