Корисні поради
на всі випадки життя

Молочний пілінг

Додано: 15.10.14
Однією з найбільш затребуваних салонних процедур є різноманітні пілінги.


Молочний пілінг
Всі види пілінгів засновані на унікальній здатності шкіри до регенерації у відповідь на пошкоджувальну зовнішній вплив. Пілінг запускає природні механізми відновлення шкіри і дозволяє за кілька процедур істотно поліпшити стан епідермісу, вирівняти структуру шкіри, позбавитися від відмерлих клітин, дрібних зморшок, пігментних плям і інших шкірних проблем. Останнім часом все більшу популярність здобувають молочні пілінги з причини їх високої ефективності і дбайливого впливу на шкіру.

Переваги молочного пілінгу

 • Діє м'яко і дбайливо - підходить навіть для чутливої шкіри.


 • Практично виключена ймовірність алергічної реакції.


 • Відсутні будь-які небажані ефекти у вигляді почервоніння, лущення або розтріскування шкіри після процедури. • Для когось підійде молочний пілінг?  За глибиною впливу молочний пілінг відноситься до поверхневих процедурам, тому він буде ефективний як омолоджувальної процедури при слабо виражених ознаках старіння, тобто приблизно у віці до 40 років.

  Якщо у Вас: • тьмяний, землистий, нездоровий колір обличчя;


 • шкіра, яка втратила тонус, з незначно вираженими зморшками і пігментними плямами;


 • суха, в'яла шкіра, шкіра з облущеними ділянками;


 • шкіра схильна до запалень і почервоніння;


 • розширені пори, вугровий висип, акне;


 • надмірно чутлива шкіра, раніше спостерігалися алергічні реакції на інші види хімічних пілінгів;


 • є необхідність швидко привести в порядок шкіру обличчя, -
 • тоді молочний пілінг - саме те, що Вам потрібно!

  Молочний пілінг


  Як діє молочний пілінг


  Молочний пілінг являє собою омолоджуючу косметологічну процедуру, в основі якої лежить дію молочної кислоти, одержуваної в ході ферментації молока. Крім молочної кислоти, концентрація якої в салонних засобах доходить до 90%, активними компонентами молочного пілінг гліколевої і саліцилова кислоти.

  Комплексна дія цих кислот дозволяє істотно вирівняти структуру шкіри, скоротити глибину дрібних зморшок, підвищити бар'єрні функції шкіри, зменшити вираженість пігментних плям і вугрових висипань. Після процедури шкіра звільняється від відмерлих клітин, вирівнюється її рельєф, крім того, молочна кислота стимулює вироблення колагену і еластану, завдяки чому шкіра робиться більш пружною, набуває здоровий колір і виглядає молодше.

  Протипоказання


  Як і будь-який хімічний пілінг, молочний пілінг протипоказаний при вагітності та годуванні груддю, запальних і інфекційних шкірних захворюваннях в стадії загострення, гарячкових станах, діабеті, онкології і ряді інших важких захворювань.
  Як проводиться молочний пілінг


  Процедура молочного пілінгу займає від 15 до 30 хвилин. Тривалість одного сеансу, їх частота, тривалість курсу процедур визначаються косметологом виходячи з інсмідуальних особливостей шкіри пацієнта, характеру і ступеня вираженості шкірних проблем.

  У середньому, курс молочного пілінгу включає від трьох до п'яти процедур, які проводяться з періодичністю один раз в 10-14 днів. Під час проведення курсу і протягом двох-трьох тижнів після його закінчення слід уникати впливу прямих сонячних променів і утриматися від відвідування солярію, при необхідності перебування на відкритому сонці використання сонцезахисних засобів є обов'язковим.
  Ефект від молочного пілінгу буде помітний вже після першої процедури - шкіра розгладиться, колір обличчя вирівняється. Для максимально вираженого і стійкого ефекту після курсу процедур необхідно використовувати спеціальні підтримують та відновлюють косметичні засоби для домашнього догляду за шкірою обличчя і дотримуватися інших рекомендацій косметолога. Курс процедур молочного пілінгу бажано повторювати 1-2 рази на рік.