Корисні поради
на всі випадки життя

Шрамування

Додано: 15.10.14
Зараз все більше і більше підлітків прагне до того, щоб виділитися із загальної сірої маси, зробити себе центром загальної уваги. Якщо раніше була мода на пірсинг, татуювання, дреди і афрокосички з штучного волосся всіляких квітів, то зараз все більшу популярність набирає такий вид прикраси себе, як шрамування.


Шрамування
Варто відзначити, що шрамування - це досить небезпечне захоплення, так як воно робиться наступним чином: на шкірі спочатку малюється передбачуваний малюнок, а потім цей малюнок вирізається на шкірі спеціальним скальпелем для шрамирования.

Процедура досить болюча, особливо, якщо робиться без якої-небудь анестезії і займає більше двох-трьох годин.

Найнебезпечнішим ускладненням шрамирования є сепсис - елементарне зараження крові. Це ускладнення проявляє себе не тільки у тих, хто робив шрамування брудними предметами і в нестерильному приміщенні, але і у тих, хто не стежив за «прикрасою», тобто, не обробляв і не носив стерильну пов'язку.

Анестезією є крем, що знижує силу больового синдрому. Раніше такий крем використовувався лише під час нанесення татуювань, але зараз його широко застосовують в області шрамирования. Такий крем є у кожного фахівця, що займається цією справою, але, якщо у вас є сумніви щодо наявності крему, ви можете придбати його в будь-якому салоні краси, де роблять татуювання.

Щодо зображень хочеться сказати наступне: статистика показує, що найпоширенішими малюнками є зірочки, крила, ієрогліфи і метелики. Ще статистика свідчить, що п'ятдесят вісім відсотків проведення такої процедури припадає на прекрасну стать, а інші сорок два належать хлопцям. Це пояснюється тим, що дівчата не вітають татуювання, як це прийнято у хлопців. Тим більше, що дівчата більше біжать за модою, ніж хлопці, а шрамування зараз стало чи не найбільш поширеним видом неопераційного вдосконалення своєї зовнішності.

Шрамування


Найпоширенішими місцями є плечі, спина, область декольте, груди, гомілки, а також область попереку.

Хлопці зазвичай вибирають спину, ділянку грудей і плечі, а дівчата «прикрашають» свої попереку, гомілки і області декольте.

На попереку зазвичай наноситься зображення метеликів, кішечок і інших ніжних створінь. На стегнах і плечах своє місце займають різні ієрогліфи і символи з інших мов. На спині ж зазвичай красуються крила, зірочки і все ті ж ієрогліфи. Також варто відзначити, що в дев'яноста відсотках випадків на область декольте дівчата вибирають зірочки, як символ спокою та позитиву.

Наостанок варто відзначити, що, якщо ви зважилися на цей вид самовдосконалення, то вам не слід економити і шукати майстра, який зробить шрамування в два рази дешевше, ніж в салоні краси - це вийде вам не тільки дорожче, але і може коштувати життя. Тому, якщо вам в салоні краси сказали, що шрамування обійдеться в п'ятдесят доларів, а майстер, який тільки називає себе майстром, пропонує вам цю процедуру за двадцять доларів, то вибирайте салон краси.