Корисні поради
на всі випадки життя
» » Щоденна турбота про фігуру

Щоденна турбота про фігуру

Додано: 15.10.14
Кожна жінка хотіла б мати красивою і підтягнутою фігурою, але далеко не у кожної є вільний час для занять яким-небудь спортом або відвідування фітнес-клубу.


Щоденна турбота про фігуру
Спробуйте зберігати струнку фігуру, зробивши звичне життя активніше за допомогою невеликих вправ, що не вимагають особливих зусиль.

Найголовніше - намагатися стати більш мобільною, адже, як правило, люди непомітно економлять свої рухи. Необхідні предмети намагаються класти в зоні досяжності, «щоб легко дотягнутися», часто користуються машиною навіть при незначних відстанях, на роботі намагаються подзвонити по телефону в сусідній кабінет «щоб зайвий раз не ходити» і так далі. Спробуйте змінити усталені звички.

Придумуйте для себе дрібні справи і невеликі доручення - сплачуйте телефон через термінал на вулиці, відмовтеся від ліфта, зайвий раз вигуляйте свою собаку. Забіжіть в гості до приятельки, замість того, щоб поговорити по телефону. Намагайтеся не засиджуватися на одному місці. У себе в офісі або вдома перед телевізором - вставайте, якої ходіть, потягуйтеся, не замирайте. Маленькі перемоги над власною лінню принесуть відчуття задоволення і приберуть зайві калорії.

Згадайте про себе, займаючись домашніми клопотами. Навіть під час миття посуду можна напружувати і розслабляти м'язи живота і сідниць. Увімкніть улюблену музику і якусь частину своїх справ Ви зможете поєднати з легким пританцьовування. Хто сказав, що не можна витирати пил на книжкових полицях і танцювати одночасно? До речі, танці дуже ефективні в підтримці стрункості фігури, так що виділіть час, зробіть перерву в домашніх справах і потанцюйте просто так. Настрій обов'язково стане краще і сил додасться.

Щоденна турбота про фігуру


Ходіть на обід в кафе трохи далі від офісу, щоб зайві 10 - 15 хвилин пішої прогулянки на свіжому повітрі Вам гарантовані.

Якщо Ви водите машину, не прагнете припарковиваться ближче до входу в офіс або супермаркет - перехитрите звичкою до комфорту. Любительки невеликого щоденного подорожі займають видалені вільні місця на стоянках і забезпечують собі можливість пройтися.

Намагайтеся якомога більше гуляти на свіжому повітрі. У вихідні вибирайтеся з дітьми в парк або поїдьте за місто всією родиною. Згадайте всі забавні ігри з власного дитинства, грайте з ними, бігайте, влаштовуйте метушню. Такі вихідні та на користь, і на радість всій родині.

Якщо у Вас є така можливість, придбайте тренажер. Якщо ні - подаруйте собі, приміром, роликові ковзани або просто скакалку.

Щодня піклуючись про свою фігуру, не можна забувати про ще однієї важливої складової - правильному харчуванні. Саме основне - не переїдати, намагатися пити побільше води, снідати щільно, а вечеряти легко. Крім того, влаштовувати хоч іноді розвантажувальні дні. Підібрати для себе при необхідності підходящий варіант дієти може кожна жінка.

Головне, захотіти стати стрункою і знайти в повсякденному житті час доглянути за собою, коханою!