Корисні поради
на всі випадки життя
» » Білизна коригуюча фігуру

Білизна коригуюча фігуру

Додано: 15.10.14
Коригувальна білизна призначена для жінок, які хочуть отримати більш витончену фігуру, а так само виправити поставу та надати тілу більш жіночні форми.


Білизна коригуюча фігуру
При правильному підборі, воно дозволить створити той силует, який хотілося б придбати. Груди стане більш пишною, сідниці - округлими, а талію - стрункою. Білизна для корекції фігури миттєво дозволить візуально скинути кілька кілограмів, якщо виникне гостра необхідність виглядати бездоганно.

Білизна для корекції фігури виготовляється з щільної тканини, у складі якої присутні синтетичні і натуральні волокна. Синтетичні волокна дуже жорсткі і дозволяють надати тілу необхідні форми, а натуральні дозволяють шкірі дихати і роблять носіння білизни більш комфортним. Сучасне коригуючий білизна може мати ще й масажним ефектом для поліпшення мікроциркуляції, кровотоку і лімфотоку в проблемних зонах.

Коригувальна білизна буває двох видів: • моделюючий (збільшує обсяги в потрібних місцях, наприклад грудей);


 • стягуюча (зменшує обсяги і дозволяє зробити фігуру більш пропорційною).
 • Залежно від того, яка частина тіла потребує корекції, підбирається необхідне білизна.

  При маленькій грудей слід скористатися моделюючим бюстгальтером з ефектом push-up". Він зробить груди більш високою, округлої і пишною. Якщо проблемною частиною є ноги і сідниці, тут підійдуть шорти, легінси або труси з стягуючим ефектом, які піднімуть сідниці і змоделюють область стегон. При широкій талії допоможуть корсет, комбідрес або боді. З їх допомогою можна не тільки зробити талію тонше, але і надати тілу необхідні пропорції, що актуально для тих, хто від природи наділений жіночними формами.

  Білизна коригуюча фігуру

  Крім стягуючої ефекту, коригуючий білизна здатна виправляти поставу. Для цих цілей підійдуть певні види моделюючих корсетів, які так само знімають навантаження з м'язів спини і коригують лінію плечей.
  Існує білизна, здатне комплексно вирішити проблеми. Грація, комбибоди, комбідрес вирішують проблеми одразу в чотирьох областях (груди, талія, сідниці, стегна). Корсет-майка допоможе надати форму грудей, талії і поліпшити поставу. Шорти з високою талією підтримають сідниці, підтягнутий стегна і зроблять талію тоншою.
  Коригувальна білизна повинна підбиратися суворо за розміром. Знімати мірки необхідно безпосередньо перед здійсненням покупки, так як тілу властиво змінюватися. Далі по розмірній сітці кожного виробника орієнтуватися на вибір свого розміру.
  Правильно підібрана білизна для корекції фігури можна носити протягом усього робочого дня. Воно не повинно обмежувати рухливості, здавлювати або відчуватися некомфортно. Коригувальна білизна має бути як «друга шкіра». Воно абсолютно невидимим для стороннього ока, але фігура набуває ідеальні форми. Тільки в цьому випадку білизна не розчарує, а допоможе вам відчувати себе більш привабливо і впевнено в будь-якій ситуації.