Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вибираємо пилку для нігтів

Вибираємо пилку для нігтів

Додано: 15.10.14
даний час на ринку представлена безліч різноманітних пилочок для нігтів. Виникає питання, яку ж з цієї величезної кількості варіантів вибрати? Безперечним буде те, що критерієм оцінки і сприйняття будь-якої жінки є наявність або ж відсутність манікюру. А ось доглянутість ваших рук залежить, безумовно, від вас і вашої обізнаності в манікюрних засобах.


Вибираємо пилку для нігтів
Одним з цих засобів є пилочка для нігтів, про яку йтиметься далі. Адже правильний вибір пилочки визначає і якість вашого манікюру. Про те, як підібрати собі пилочку для нігтів, і взагалі які вони бувають, далі і поговоримо.

Фахівці радять використовувати різні пилочки для різних нігтів. Так, приміром, жінкам з нарощеними нігтями краще використовувати пилочки грубозернистим фактури, а для натуральних нігтів більше підійдуть пилочки з гуми або картону або скла. Пилочки з металу розщеплюють ніготь, тому від них рекомендується відмовитися.

Якщо ви володарка нігтів з хорошим запасом міцності, то по догляду за такими нігтями можна застосовувати алмазні, сапфірові або рубінові пилочки. У випадку тонких і ламких нігтів підійдуть пилочки з наждачного паперу або з кераміки, що допоможуть дбайливо зрадити необхідну вашим нігтям форму. Також деякі пилочки призначені ще для обробки шкіри навколо нігтьового ложа.

Вибираємо пилку для нігтів


На вибір пилочки впливають не тільки властивості нігтів, але і поставлені завдання для манікюру. Так, виправлення довжини краще проводити грубозернистої, а надавати форму буде більш успішним з використання дрібнозернистою пилочки.

Щоб уникнути розшарування нігтів пам'ятайте такі прості правила:  • Підпилювати нігті можна тільки при повному висиханні.


  • Здійснюйте рух пилочки виключно в одному напрямку - від краю нігтя до центру.


  • Завершення манікюру проводиться шліфуванням і поліруванням нігтів. Це здійснюється відповідними пилочками. У цьому випадки переважне використання кришталевих і скляних полотен. Для видалення плям і борозенок на нігтях використовуються спеціальні пилочки для поліровки і шліфування. Зловживання цими процедурами веде до появи послаблень і розшарувань нігтів. Шліфування та полірування нігтів повинні відбуватися не частіше двох разів у рік.
  • Дотримання всіх наших порад і рекомендацій допоможе вам мати блискучі, здорові, рівні, гладкі і красиві нігті.